Těhotenství, mám na těchto devět měsíců jen krásné vzpomínky. To, že jsem těhotná, jsem zjistila snad až ve třetím měsíci, tudíž mám pocit, že mi to celé hrozně rychle uteklo.  Spoustu času jsem trávila s kamarádkami, tímto moc děkuji Lucce i Jáni, že mi dělaly společnost, chodily se mnou do kaváren, anebo za mnou domů. DÍKY KRÁSKY! Od prvního potvrzení, kdy mi doktorka potvrdila jiný stav jsem na pupík mluvila jako na Emičku, holčička byla můj sen, jiná varianta pro mě neexistovala, dovedete si představit mou reakci, když mi doktorka ve 23.týdnu potvrdila chlapečka?!? Ano, uronila jsem pár slz, ale hned potom mi to přišlo líto, hlavně, že je chlapeček zdravý a všechno je v pořádku. Luk mi chtěl být oporou, ale na druhou stranu byl pyšný, že to bude kluk. Na těhotenství jsme chtěli mít nějakou památku, níže fotky z našeho těhu focení, máme je moc rádi.

Jelikož jsme věděli, že Emička to nebude, následoval výběr jména pro chlapečka. Měli jsme pár variant a nakonec to vyhrálo jméno po tatínkovi... i dnes vím, že to byla ta nejlepší volba.

Moc jsem si přála fotky v džínových košilých, jsem ráda, že je máme, včetně džínového bodyčka. Hezká fotka je i s maxi kremrolí, kterou nám donesla Jirka kadeřník.

Fotili jsme v únoru, vzpomínám si, že byla hrozná zima, jsem moc ráda, že jsme neonemocněli a že jsme to hezky zvládli.

REKVIZITY - těch jsem měla na focení hodně, jsem vždy na jakékoliv focení připravena. Beru to vážně a jen doufám, že to fotografům nevadí, ano ráda si vymýšlím.  Myslím si, že na každém focení těhulek by měly být botičky, bodyčka, budík, nebo tabulka ;-) za mě čím víc, tím líp.

Když už jsme fotili na vlakovém nádraží, tak jsme si zapózovali u vlaku, měla jsem sebou větrníky, to už je malá tradice (větrníky jsme měli na předsvatebním focení i na svatbě).

Pár fotek vzniklo u kamarádky Katky v jejím studiu, jsou to mé nejoblíbenější fotečky, šaty s flitry byly výborná volba, i když mě teda kousaly.

Časopisy jsou často používaným prvkem, nic originálního, ale ty naše výrazy se mi moc líbí. Patřím mezi maminky, které časopisy pro matky nezaujaly, dvě stránky o módě pro děti a matky? To mi přijde málo...