PANDORA. Již pár let jsem touhle značkou okouzlená. Pandora má ve sloganu - vytvoř si svůj příběh. Já vám prozradím ten svůj, ke každému přívěsku či korálku mám nějakou vzpomínku, nebo historku, ale občas jsem si udělala radost jen tak, největší radost mám, když taštičku dostanu jako dárek. Jsou večery kdy můžu listovat aktuálním katalogem stále dokola a pořád mám pocit, že jsem objevila něco nového. Svému muži tajně podstrkuji vytržené listy s konkrétním přívěskem, který by mě potěšil. Náramek se mi pomalu zaplňuje a já koketuji s myšlenkou druhého náramku, uvidíme...

A tady je část mého příběhu...

Znáte ten pocit, když prodavačka zavazuje mašličku na taštičce a předává vám ji? Opět vám nový přívěsek říká paní, já ten pocit miluji.

Ke každému šperku z Pandory dostanete vždy osvědčení o pravosti - certifikát.

Jelikož ke mě patří růžová barva, jsou veškeré skleněné korálky včetně přívěsků v téhle barvě. Zde je pár mých oblíbených kousků v detailu.

Jsem tak posedlá, že si schovávám i papírové tašky, na tohle téma bych mohla napsat celý článek, prosím napište mi, že i vy schováváte papírové tašky s odůvodněním, že se můžou někdy hodit?!?! (pro tohle muži nemohou mít nikdy pochopení...)

Pandora nenabízí jen náramky s přívěsky, v nabídce jsou také náhrdelníky, prsteny a náušnice. Více o Pandora špercích zde.