Jmenuji se Veronika Harnolová. Dětství jsem prožila v malé vesničce v podhůří Jeseníků. V Praze žiji od svých 18ti let, hlavní město miluji již od raného dětství. Deset let žiji i po boku jednoho (báječného) muže a od roku 2012 se pyšním jeho příjmením. V květnu 2013 se nám narodil syn Lukášek, jméno má po tatínkovi.

IMG_1470_Facetune_05-04-2018-17-49-33.JPG

Než jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, pracovala jsem jako úřednice na ministerstvu v centru Prahy, svou práci jsem měla moc ráda. Můj volný čas vyplňuje především rodina, baví mě také ruční práce, domácnost, móda pro mě i malého, cestování. Dva roky jsem patřila do týmu editorek svatebního portálu Wedme.cz. Po mateřské dovolené jsem nastoupila na fulltime do nového zaměstnání, kde jsem se rok "trápila". Jsem bojovnice a našla jsem si práci novou - lepší, nyní patřím do týmu agentury Peppermint Digital a jsem na to pyšná.

IMG_1384.JPG

O čem je můj blog?

Bude o mně, o nás a o tom jak si užíváme dny všední i nevšední. Určitě se můžete těšit na tématické články z naší domácnosti. Ráda vás provedu našim cestováním. Dále bude o módě a mých závislostech na konkrétních značkách, budu vám přinášet vlastní návody a hlavně se budu snažit vás čtenářky nenudit. Chci vás inspirovat :-)

Mějte se krásně, Veru

Kontakty:

Email: veronika.harnolova@gmail.com

FB: Veru Harnol

IG: @veruharnol

Web: www.veruharnol.cz