Rtěnky ke mě patří, nosím je denně, ano i na pískoviště. Všechny mé rtěnky jsou v matu, mám pocit že ty s leskem mi nesluší. Používám pod rtěnky podkladovou bázi (Prep+Prime lip), díky ní nejsou rty vysušené.  Níže vám představím mé tři nejoblíbenější rtěnky M.A.C., na jednom serveru pro maminky se mě holky často ptaly na odstíny, tak třeba to pomůže i vám. Když jsem koukla do svého mobilu, na své selfie fotky, musela jsem se smát, vypadá to, že jsem sebou posedlá, prosím napište mi, že váš mobil je na tom s fotkami podobně. Můj muž mi jednou řekl, že bez rtěnky jsem jako nahá a má pravdu, i se tak cítím!

Zde jsou názvy mých rtěnek, odstíny ne úplně odpovídají reálným odstínům. Poslední úlovek je moje novinka, se kterou si chci zpříjemnit podzim.

Tmavě růžová (Relentlessly red) je moje nejoblíbenější, dokonce už je druhá, kterou mám téměř vypotřebovanou. Růžovou miluju! První fotka je s Janinkou, tahle kráska mě ke rtěnkám přivedla, o Janince plánuji napsat celý článek, je mi tou největší inspirací a motivací, díky ní poznávám SVĚT! Děkuji Jáňo.

Světle růžová (Please me) někdy se snažím být mírně nenápadná a to mám chuť na tenhle odstín. Používám například při setkání s kamarádkami a jejich dětmi, jelikož dětičky často pusinkuji, tak s tímhle odstínem jim nezůstávají takové stopy mých polibků :-)

Červeno-oranžová (Dangerous) tenhle odstín používám, když chci být elegantnější, například na večeři nebo na drink s přáteli.

Různé tvary rtěnek, říká se že tvar vaší rtěnky o vás mnohé vypovídá. A jaký tvar rtěnky máte vy? Já jsem jasná pětka, a co o nás tvar rtěnky vypovídá, se dozvíme zde

Zdroj foto: Elle.cz

Zdroj foto: Elle.cz

Často slyším od svých kamarádek, že nemají odvahu výrazné rtěnky nosit, i já jsem měla kdysi takový pocit, ale stačilo to jednou prolomit, stačilo slyšet od kamarádek a kupodivu i od muže, že je to super a od té doby už ke mě rtěnky patří. Krásky, nebojte se, odvažte se! Tak co jdete do rtěnek se mnou?