Zubní novinky od Zendium

Zubní novinky od Zendium

Testovala jsem novinky od Zendium, zubní pastu a ústní vodu, která pomáhá v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Možná se tento problém týká i vás?!? Máte zarudlé a velmi citlivé dásně, při čištění se vám spustí krev? Dásně jsou přecitlivělé na dotek, i když se jich dotknete jazykem, cítíte bolest. Za zánět dásní může nejčastěji nedostatečná hygiena, protože původcem zánětu je nahromaděný plak, který se tvoří díky pomnožení bakterií v ústní dutině. Z plaku se uvolňují toxiny a ty dráždí povrch dásní.  Jak bojovat proti příčinám vzniku problémů s dásněmi? Vyberte si správnou péči – zubní kartáček, ústní vodu a zubní pastu. 
 
Trápí vás častý problém s dásněmi? Vyzkoušejte novinku Zendium BIOGUM. Přesvědčte se, jaké má tato zubní pasta účinky a jak vám může pomoci v řešení problémů s dásněmi. 

Zubní pasta - Až 83 % uživatelů zubní pasty Zendium přináší silnější dásně a navíc obsahuje laktoferin, což je protein známý svými zklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá tak mírnit krvácení a záněty dásní. Díky obsahu enzymů a proteinů, jež se přirozeně vyskytují v ústech, přirozeně chrání. Obsahuje 0 % triclosanu, 0 % parabenů, 0 % pěnicích složek SLS (sodium lauryl sulphate). Jemně pění a má jemnou příchuť. Díky tomu je vhodná pro většinu lidí s citlivými ústy.

Ústní voda - Využívá přirozené enzymy a proteiny. Pomáhá bojovat proti hlavním příčinám problémů s dásněmi. Neobsahuje alkohol, a její složení je navrženo tak aby byla jemná k vašim ústům.

IMG_0003.JPG
IMG_0001.JPG

Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.
 
Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.
 
Jak Zendium pomáhá? 
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.
 

IMG_9997.JPG
IMG_9998.JPG

Já osobně problémy s dásněmi nemám, ale brala jsem to jako příjemnou prevenci. Jak výrobky tedy hodnotím já? Pasta moc nepění, ale nemá to vliv na finální dojem z vyčištěných zubů, jestli něco fakt nemám ráda, tak přehnané pěnění past, člověk pak nedělá nic jiného, než si odplyvává. Zde je napěnění ideální. Chuť pasty i ústní vody hodnotím pozitivně, je příjemná a osvěžující. Nepálí vás pusa! Ústní vody má rád i malý Lukášek a tahle mu také vyhovuje :-) U nás doma máme obrovskou spotřebu zubních past, máme i jiné favority, lhala bych kdybych tvrdila, že máme doma jen Zendium. Mějte se krásně, V.

Starší testovací článek Zendium je ZDE.

Jarní náladička za pár korun

Jarní náladička za pár korun

Rozdávám Mentos žvýkačky

Rozdávám Mentos žvýkačky