Zubní novinky od Zendium

Testovala jsem novinky od Zendium, zubní pastu a ústní vodu, která pomáhá v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Možná se tento problém týká i vás?!? Máte zarudlé a velmi citlivé dásně, při čištění se vám spustí krev? Dásně jsou přecitlivělé na dotek, i když se jich dotknete jazykem, cítíte bolest. Za zánět dásní může nejčastěji nedostatečná hygiena, protože původcem zánětu je nahromaděný plak, který se tvoří díky pomnožení bakterií v ústní dutině. Z plaku se uvolňují toxiny a ty dráždí povrch dásní.  Jak bojovat proti příčinám vzniku problémů s dásněmi? Vyberte si správnou péči – zubní kartáček, ústní vodu a zubní pastu. 
 
Trápí vás častý problém s dásněmi? Vyzkoušejte novinku Zendium BIOGUM. Přesvědčte se, jaké má tato zubní pasta účinky a jak vám může pomoci v řešení problémů s dásněmi. 

Zubní pasta - Až 83 % uživatelů zubní pasty Zendium přináší silnější dásně a navíc obsahuje laktoferin, což je protein známý svými zklidňujícími vlastnostmi. Pomáhá tak mírnit krvácení a záněty dásní. Díky obsahu enzymů a proteinů, jež se přirozeně vyskytují v ústech, přirozeně chrání. Obsahuje 0 % triclosanu, 0 % parabenů, 0 % pěnicích složek SLS (sodium lauryl sulphate). Jemně pění a má jemnou příchuť. Díky tomu je vhodná pro většinu lidí s citlivými ústy.

Ústní voda - Využívá přirozené enzymy a proteiny. Pomáhá bojovat proti hlavním příčinám problémů s dásněmi. Neobsahuje alkohol, a její složení je navrženo tak aby byla jemná k vašim ústům.

IMG_0003.JPG
IMG_0001.JPG

Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.
 
Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.
 
Jak Zendium pomáhá? 
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.
 

IMG_9997.JPG
IMG_9998.JPG

Já osobně problémy s dásněmi nemám, ale brala jsem to jako příjemnou prevenci. Jak výrobky tedy hodnotím já? Pasta moc nepění, ale nemá to vliv na finální dojem z vyčištěných zubů, jestli něco fakt nemám ráda, tak přehnané pěnění past, člověk pak nedělá nic jiného, než si odplyvává. Zde je napěnění ideální. Chuť pasty i ústní vody hodnotím pozitivně, je příjemná a osvěžující. Nepálí vás pusa! Ústní vody má rád i malý Lukášek a tahle mu také vyhovuje :-) U nás doma máme obrovskou spotřebu zubních past, máme i jiné favority, lhala bych kdybych tvrdila, že máme doma jen Zendium. Mějte se krásně, V.

Starší testovací článek Zendium je ZDE.