ZOLO Blanco

ZOLO Blanco

Již pár dní si doma hrajeme se stavebnicí Zolo Blanco v černobílém provedení. První Zolo stavebnici jsme viděli s Lukáškem u jeho kamarádky Barunky, ta měla hodně nadupanou verzi Zolo Zotopia. Viděla jsem, že Lukáška baví stavět a tvořit různé příšerky. S Barunkou se u toho smáli a skvěle se soustředili. Když jsme byli s Lukáškem na dětském festivalu Mini, kde jsme navštívili i stánek KidTown zaujala mě právě černobílá stavebnice Zolo Blanco. Od té doby jsem ji měla v hlavě až jsem si pro ni osobně zašla do prodejny KidTown v Dejvicích. 

Lukáška nová stavebnice moc baví, je vážně hezké sledovat jak se soustředí. A nejkrásnější je výsledek, po každé jiná příšerka a já mám uhádnout co vytvořil :-) Málokdy se naše fantazie shoduje. Hodně mě láká, že k našemu černobílému setu dokoupím ještě nějaký barvený set, např Zolo Chaos nebo Pop Zolo. Časem se vrhneme i na dobarvení a vylepšení naší dvoubarevné stavebnice, zatím se na to necítím a nechci si ji zničit :-)

Sada Zolo Blanco se skládá z 30 černých, bílých a černobílých dílů.  Jsou vhodné k vlastnímu dotvoření, uvnitř najdete letáček o tom, čím vším je možné je domalovat či dotvořit dle vlastní fantazie. 

Tento set, který se skládá z 30 umělohmotných částí vám umožní poskládat nepřeberné množství příšerek dle vaší představivosti. Hračky Zolo podporují a rozvíjí dětskou fantazii, posilují jemnou motoriku, dětskou tvořivost, smysl pro kombinaci a 3D vidění. Jsou zábavou pro děti i dospělé. Výrobek určen dětem od 5 let, nicméně ho zvládnou i menší. 

Znáte stavebnice Zolo? Máte s ní nějaké zkušenosti? Pochlubte se výtvory příšerek vašich dětí? Kdyby vás něco zajímalo, měly jste nějaké dotazy, pište a ptejte se. Do KidTown obchůdku jsem neměla chodit, zaujalo mě tam tolik her a hraček! KidTown není obyčejná hračkárna, děti si tam mohou hrát, hračky testovat a my maminky se můžeme usadit a dát si kávičku. Zajímá vás pro co se tam vrátím? Mějte se krásně, Veru.

Nyní vás na závěr poprosím o váš hlas v soutěži MAMAblog roku 2016, klik ZDE. Hlasovat můžete každý den a těšit se můžete na dárky pro vás! Denně se bude losovat a rozdávat :-) Já moc děkuji a vás prosím o trpělivost v následujících dnech...

Dárek vyrobený s láskou

Dárek vyrobený s láskou

Soutěž s D.minique a náramky získává

Soutěž s D.minique a náramky získává