Žehlička Philips PerfectCare Elite

Žehlička Philips PerfectCare Elite

Již několik měsíců mapuji trh se žehličkama, hodně jsem slyšela o parních generátorech, dokonce jsem na jedné předváděcí akci měla tu čest, jednu parní žehličku omrknout, ale neosahala jsem si ji. Proto mě potěšilo, když mi má dobrá kamarádka parní generátor Philips PerfectCare Elite na pár týdnů zapůjčila. Mé první dojmy byly, že je to další velký spotřebič do domácnosti! Ovšem hned po prvním použití jsem na parní generátor změnila názor. Samotná žehlička je lehká jako pírko, neváží téměř nic (0,8 kg) a je skvěle ergonomicky tvarovaná do ruky a je to prostě takový šperk mezi spotřebiči. No řekněte sami, že není krásná? Zlaté prvky mě nadchly. Další obrovské plus je, že na žehličce není nutné regulování teploty, dost bylo studování lístečků (které stejně stříhám) a riskování, zdali se mi žehlička nepřichytí a nespálím danou žehlenou věc :-O Žehlička je tak chytrá! Má nepřilnavý povrch, také ji můžete jen tak odložit na žehlící prkno, Philips garantuje, že se nic nestane. Žehlička sama pozná, že se nepoužívá a umí se vypnout - wáááu, pro roztěkané ženy, matky a hospodyňky je to grál! Kdo z vás kdy nechal zapnutou žehličku a v práci mu to došlo?!? Já tedy ne, ale vím, že se to jedné mé kolegyni stalo. Další plus je, že do nádoby můžete dávat vodu z kohoutku, nemusíte kupovat destilované vody speciálně do žehliček, žehlička sama vodu odvápňuje :-) Celé žehlení funguje na principu páry a je u toho docela legrace, žehlit můžete i vertikálně, ne jen na žehlícím prkně.

Takže pokud si neužíváte žehlení haldy prádla, tak se systémovou žehličkou Philips PerfectCare Elite začnete. Díky technologii OptimalTemp můžete nyní žehlit hedvábí a džíny v jedné várce bez potřeby nastavení teploty. Garance žehlení bez spálení u všech žehlitelných tkanin. Navíc je úžasně lehoučká, váží jen 0,8 kg, takže po prádle bude doslova létat. Plynulost žehlení zajistí plocha T-iconicGlide a systém automatické regulace teploty. Díky ní nemusíte točit žádným kolekčkem jen proto, že už nežehlíte trička, ale halenky... Níže vám žehličku představím detailněji.

Zbavte se vodního kamene

V této žehličce můžete používat i běžnou kohoutkovou vodu, aniž byste se museli bát vodního kamene. Za prvé ji můžete kdykoli doplnit, za druhé stačí zmáčknout tlačítko Easy De-Calc  a odstranit špinavou vodu spolu s vodním kamenem. Navíc vás HC9630/20 na potřebu tohoto úkonu sám upozorní světelným a zvukovým signálem.

Efektivní a snadné odvápnění přístroje pro jeho delší životnost

Mimořádně dlouhá životnost napařování: Exkluzivní a ideálně umístěná funkce Philips Easy De-Calc Plus poskytuje ideální způsob, jak se zbavit vodního kamene a prodloužit životnost vaší systémové žehličky. Žehlička vás světelným a zvukovým znamením upozorní, kdy je potřeba provést čištění. Když je přístroj studený, jednoduše otevřete knoflík Easy De-Calc a odstraňte špinavou vodu a vodní kámen.

Nebojte se nechat rozpálenou žehličku na žehlicím prkně

Neocenitelnou pomůckou pro zaměstnané lidi je automatická ochrana proti spálení prádla. Můžete žehličku klidně nechat položenou na prádle a nic se nestane – nepoškodí se ano oblečení, ani žehlicí prkno. Technologie OptimalTEMP tomu zabrání a při dlouhodobé nečinnosti se Philips PerfectCare Elite dokonce automaticky vypne.

Žehlete hedvábí a džíny bez potřeby nastavení teploty

Nyní můžete žehlit vše od džínů až po hedvábí bez nutnosti nastavovat teplotu. Při žehlení veškerých žehlitelných oděvů je garantováno, že je nespálíte. Revoluční technologie s pokročilým inteligentním řídicím procesorem, který přesně kontroluje teplotu žehlicí plochy. Dále s vysoce výkonným vícekomorovým generátorem páry, který zajistí výkonnější, konzistentní páru, a ultralehkou žehličkou, díky čemuž je žehlení snazší a rychlejší.

Úspora energie díky režimu ECO

Použijete-li režim ECO se sníženým množstvím páry, můžete šetřit energii, a to bez vlivu na výsledky žehlení. Pro rychlejší žehlení přepněte do nastavení Turbo, které generuje více páry.

S lehkou žehličkou je žehlení naprostá hračka

Vaše systémová žehlička má ideální hmotnost – je velmi lehká a snadno ovladatelná. Dobře klouže po oděvu, v okamžiku odstraňuje ty nejhorší ohyby a redukuje zátěž vašeho zápěstí. Díky ní je také vertikální napařování velmi snadné a účinné. Nyní můžete ve svislé poloze pohodlně a efektivně vyhlazovat pomačkaná místa na choulostivém oblečení, jako jsou saka, šaty, a dokonce obtížně žehlitelné oděvy se sežehlenými záhyby, ozdobami, knoflíky atd.

Žehličku stále zkouším, dávám ji různé úkoly (které zvládá na 1*), žehlím hedvábné halenky, džíny, vertikálně jsem napařila závěsy a bude pro mě fakt težké se s žehličkou rozloučit. Takže já jdu šetřit, protože jakmile ji vrátím, vím, že mi bude doma fakt chybět. A hned na to si chci koupit i pořádné žehlící prkno, které fákt potřebuji jako sůl, to co mám doma, je taková bída a slabota. Nyní pokukuji po tomhle žehlícím prkně ZDE. Fotečky jsou opět taková moje improvizace, kdy se fotím samospuští během Lukáškova spánku, opravdu běžně nežehlím ani v košili, ani v džínech, ale na Veru v teplákách a v mikině fakt koukat nechcete :-) Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte doma napařovací žehličku klasickou anebo jste ji již vyměnily za tyto mnohem výkonější a k prádlu šetrnější? Těším se moc na vaše komentáře a názory. Já tenhle výrobek doporučuji a vím, že si ho také koupím, V. 

MILE stromečky a nové knížky

MILE stromečky a nové knížky

Víkend ve Špindlu

Víkend ve Špindlu