Zdravě, chutně a hravě

Zdravě, chutně a hravě

Naskočte s Albertem na inspirativní vlnu. A protože vás na Instagramu zaujala má fotka ZDE s touhle lahví, tak jsem se rozhodla, že pro vás sepíšu celý článek.

Začátek roku s sebou přináší tradičně mnoho nového. Albert si letos předsevzal, že pomůže svým zákazníkům vyrazit zdravým směrem a naskočit tak na dráhu správného životního stylu. Chce být pomocníkem při výběru potravin, inspirací při jejich kombinaci a v nové sběratelské kampani přináší i nápady, jak si je hravě zabalit. A proč? Protože přece stojí za to jíst lépe.

Jídlo má nejen chutnat, ale má také dělat radost. Má být zdrojem inspirace a dobré nálady. Zdravý životní styl nemusí být fuška. Není to jen o striktních dietách, ale hlavně o přístupu, co si dáme na talíř, o výběru potravin a jejich správné kombinaci. Albert chce svým zákazníkům pomoct a ukázat, jak na to. Po celý rok bude přinášet nápady a inspiraci pro každý den - od plnohodnotné snídaně přes zdravé obědy až k rychlé a lehké večeři.

IMG_8805.JPG

Zabalte to hravě

Zdravého životního stylu se týká i první letošní sběratelská kampaň. O správný pitný režim se hravě postarají moderní prémiové lahve Contigo. A díky originálním ubrouskům a kapsičkám, které poslouží nejen k zabalení a uchování dobrot, ale třeba i jako stylové prostírání, bude chtít svačit ve škole či v práci každý, malí i velcí. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí – můžete je používat opakovaně, po použití stačí jen otřít či vyprat.

O můj pitný režim se hravě postarají moderní lahve Contigo:

  • Designové, sportovní a dětské
  • Neobsahují BPA
  • Snadno se čistí, jsou vhodné do myčky
  • Jsou eko přátelské a recyklovatelné

Tyto originální lahve prémiové americké značky Contigo prostě musíte mít. Contigo je jedním z největších inovátorů ve vývoji lahví a udává moderní trendy. Nekompromisní kvalita materiálů, dlouhá funkčnost a pojistky zabraňující rozlití – to jsou vlastnosti, díky nimž patří mezi nejoblíbenější na světě. V nabídce najdete jak dětské lahve s pítkem, které jsou ideální pro pitný režim vašich dětí ve škole i při sportu, tak i dva typy designových lahví pro dospělé. I pitný režim prostě může mít styl!

Foto:  Mama-live.cz

Za každých 200 korun nákupu v obchodech Albert zákazníci získají jeden bod. Další body pak obdržíte za partnerské produkty. Nasbírané body pak můžete vyměnit za lahve, svačinové kapsičky a ubrousky s výraznou slevou, a to až do 6. března. Na celou nabídku produktů se můžete podívat ZDE.

IMG_8674.JPG
Foto:  Mama-live.cz

Jíst lépe není žádná dřina

Existuje celá řada receptů, způsobů a kombinací, které lze vyzkoušet. A že se není čeho bát, zjistíte na webu www.albertzdrave.cz. Najdete tam jak inspiraci a nové nápady na zdravé a chutné vaření, tak i řadu dalších tipů ke správnému životnímu stylu.
 

A co je nejdůležitější, doma máme lahvě dvě, jednu mám já modrou a druhou zelenou má Lukášek, mají i krásné dětské motivy. Každá lahev má jiný princip používání - otevírání - pití. Ale obě 100% netečou a to nás maminky zajímá vždy jako první. Já lahev nosím všude sebou, cestovala s námi na hory, na svah, mám ji v autě, v práci a klidně z ní piju i doma, protože mám větší přehled o tom, kolik jsem toho za daný den vypila. Takže pokud se vám lahev vážně líbí, tak akce v Albertu trvá do 6.3. a když nestihnete body nasbírat, tak si ji můžete koupit. Mějte se krásně a jezte, pijte hravě a zdravě, V.

Nespresso event

Nespresso event

První časopisy

První časopisy