Zase je to náš domov

Zase je to náš domov

a to díky svěžesti od Puressentiel...

Již několik týdnů doma testuji (pro mě novou) kosmetiku Puressentiel. Když mi má kamarádka řekla, že používá doma sprej, který v místnosti vyčistí vzduch, zatočí s bakteriemi, plísní, viry, vlhkostí atd. Hned jsem věděla, že takový sprej doma potřebuji! Krom toho, že nás doma trápí vlhkost, i nějaká ta hnusná plíseň, tak od září (co Lukášek nastoupil do školky) bojujeme neustále s nějakými virózami. Je to pořád dokola - rýma + kašel. Je mi Lukáška strašně líto, do té doby býval nemocný minimálně a to jsme byli pořád v kontaktu s lidmi (to víte). Takže jsem ve fázi, že když mi má něco doma pomoci vyčistit vzduch, tak to beru všemi deseti. Dnes vám více představím kosmetiku Puressentiel a výrobky, které doma mám. Článek bude pravděpodobně na pokračování, protože mám vyhlídnuté další a další věci, které bych ráda otestovala (např. výrobky do koupele). A co mám doma nyní? Nejčastěji používám čistící sprej s 41 esenciálními oleji, dále dětský balzám pro uvolnění a klidný spánek a občas se hodí i roll-on proti stresu z 12 esenciálních olejů.

Čistící sprej s 41 esenciálními oleji

Pokud chcete zatočit s bakteriemi, viry, mikroskopickými plísněmi, nepříjemnými zápachy, redukovat zdroje kontaminace! Tak je tenhle produkt to pravé pro vás.  Čistící sprej likviduje - bakterie, viry, mikroskopické výtrusy hub, nepříjemné zápachy apod. Dále čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace (ložnice, dětské pokoje, vlhké místnosti, koupelny, kuchyně, ...), znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech, v autech apod.

Složení čistícího spreje: kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, tymián, tea tree, tymián, sporýš a libavka. Je jich 41 přepočítala jsem to pro vás :-)

Roll-on proti stresu ze 12 esenciálních olejů

Je to malý masážní kuličkový aplikátor, který zmírňuje napětí, zklidňuje mysl při stresu, tiší pocity vzteku, nervozity anebo špatné nálady. Nanáší se na pokožku - na vnitřní stranu zápěstí, na spánky a strany krku. Vnitřní strany zápěstí o sebe chvilku třete a zhluboka se nadechněte vůně esenciálního oleje, kdykoliv ucítíte stres. Nadechněte se desetkrát zhluboka. Mám ho u sebe v kabelce, používám ho doma i v práci a potvrzuji, že se člověk "uklidní", mě pomáhá i samotné počítání.

Složení roll-on proti stresu: římský rmen, levandule, levandule, majoránka, mentha pulegium, neroli, pomeranč, petitgrain, západoindické santalové dřevo, šalvěj, vetiver a ylang ylang.

Dětský balzám pro uvolnění a spánek s 5 esenciálními oleji

Výrobek je opět 100% přírodní a obsahuje čisté aktivní přísady. Přináší dětem odpočinek a uvolnění, snižuje stres a uspává. Navíc při aplikaci na pokožku dítě příjemně masírujete, já jsem během nemoci Lukáška používala pravidelně před spaním. Ovšem zde si důkladně čtěte příbalové informace.

Složení dětského balzámu: cypřiš, levandule, majoránka, pomeranč a tymián. 

Více o Puressentiel:

Puressentiel je kosmetika, která je k prodeji na 5 kontinentech a v 68 zemích. Jedná se o esenciální oleje a přírodní aktivní složky, které jsou prospěšné pro zdraví každého dospělého člověka i mládeže. Díky výrobkům Puressentiel podpoříte zdraví, krásu a svou pohodu. Vybírat můžete z přípravků na klouby a svaly, každodenní úlevu, dýchání, relaxace, spánek a mnoho dalších. Díky těmto výrobkům si budete moci užit koupel plnou relaxace a oddychu od každodenních stresů. Další možností odpočinku mohou být masážní oleje.

O značce - Puressentiel

Jedná se o rodinnou společnost, který vznikla v roce 2005. Zakladatelé jsou Isabelle a Marco Pacchioni, které se řadí mezi milovníky aromaterapie a přírodní aktivní složky. Kombinují součinnost éterických olejů a nejčistších aktivních složek. Výrobky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní blahobyt celé rodiny, výrobky mohou používat i děti. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přirozené řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu. 

Esenciální oleje a bioalkohol: 100% přírodní původ – Bez barviv – Bez konzervantů – Bez syntetické parfemace.

Na Instagramu jsem vám včera představila Čistící sprej (ZDE), spousta z vás mi psala, že vám přijde cena příliš vysoká. Já si myslím, že cena je odpovídající. Všechny rostliny a byliny jsou v bio kvalitě a EOBD (nebo-li esenciální oleje botanicky a biochemicky jasně vymezené), složení je opravdu čistě přírodní, sprej obsahuje 41 esenciálních olejů. Takto čistý aromaterapeutický přípravek jsem na českém trhu nenašla a mohu s čistým svědomím doporučit. Výrobky Puressentiel můžete zakoupit v lékárnách anebo online. Na čistícím spreji jsem si vytvořila doslova závislost, používám ho dvakrát denně (ráno i večer) a potvrzuji, že se mi doma mnohem lépe dýchá, ta vůně eukalyptu a bylinek je dokonalá. Hodně nám to pomáhá i teď, kdy máme všichni rýmu a totálně ucpané nosánky. Kdyby vás cokoliv zajímalo, pište a ptejte se, Veru.

Jen JÁ a ON

Jen JÁ a ON

MILE stromečky a nové knížky

MILE stromečky a nové knížky