Září ve fotografiích

Září ve fotografiích

Mám pocit, že svůj blog zanedbávám. Píšu málo, ale mám chuť to změnit. Hodně aktivní jsem na Instagramu, ale vy co ho nemáte o mě/nás nic nevíte. Tak jsem se rozhodla, že budu psát takovou rekapitulaci měsíců. Měla jsem krásné září, plné eventů i programu s rodinou. Pokud vás nebaví číst, tak jen rolujte a mrkněte na fotky…

V září se roztrhl pytel s eventy, workshopy a tiskovkami. Jako první stojí za zmínku představení nové kolekce bot a kabelek od CCC podzima/zima 2018. Upřímně vám povím, že nová kolekce je skvělá, doslova dokonalá, já bych si vybrala i pět párů bot!!! Co miluji na CCC? Jejich nadčasovost, dostupné ceny, kvalitní materiály a super servis. Viděli jste již novou kolekci v kamenných prodejnách? Event probíhal v nádherných prostorách hotelu The Emerald Prague, byla jsem okouzlena a chtěla jsem tam strávit noc.

eb354b69-3a16-4ab3-9113-0c0781fb5aa6.jpg
IMG_8435.JPG

Hned první středu v září jsem se vrátila zpět do Naturhouse. Měla jsem zdravotní problémy, o kterých jsem se vám rozepsala ZDE a chtěla jsem se zase cítit lépe. Byla jsem sice těhotná “jen” tři měsíce, ale přibrala jsem díky téhle krátké chvíle celých pět kilo a rozhodla jsem se, že si je nenechám a vrátím se zpátky na svou krásnou váhu pod 70kg. Protože to už je rok, co jsme díky Naturhouse oba s manželem krásně zhubli, tak jsem si řekla, že se vrátím zase na začátek a nechám si poradit. Já ty základy zdravého stravování v sobě mám, ale chtěla jsem si vše připomenout a vrátit se do zajetých kolejí. Začali jsme s mou výživovou poradkyní Věruškou Burešovou opět od začátku. Braly jsme ohledy na mé “šestinedělí” a já jsem se do toho dala opět na maximum. První tři týdny ze mě kila “odpadávaly”, opět nekutečná motivace a nakopnutí. Stále do Naturhouse chodím a cítím se po měsíci opět mnohem lépe než na žačátku… Budu vás detailněji informovat, protože vím, že vás mnohé inspiruji.

IMG_0669_Facetune_27-09-2018-17-45-44.jpg

Na představení nové dětské kolekce od F&F jsem pochopitelně vyrazila i s malým Lukáškem. Zde opět super prostory, kde akce probíhala. V Kreativním světě v Holešovicích to máme s Lukáškem moc rádi. Jako bonus byla i společnost našich nejmilejších přátel Barunky a Honzíčka. Výborné občerstvení, zajištěná i masáž šíje pro unavené maminky a kochali jsme se krásnou kolekcí. Mě F&F hodně baví a to i v mém oddělení.

IMG_8585.JPG

Díky redakci Žena-in jsem poznala francouzskou dermokosmetickou značku René Furterer. Značka se zaměřuje na detailní péči o vlasy, pokožku a také růst vlasů. Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky. Dostala jsem domů nějaké vzorky k otestování, co si chci určitě koupit je tahle vyživující maska na vlasy. Všechny produkty vynikaly svou vůní. Znáte někdo značku René Furterer? Já ji donedávna neznala, k sehnání je v lékárnách.

IMG_8632.JPG

Konečně jsem si zašla ke kadeřníkovi, mé vlasy to již potřebovaly. Rozhodla jsem se vrátit tam, kde mi bylo před x lety skvěle, kde jsem byla vždy spokojená a nelitovala jsem ani vyšší ceny. No už vás nebudu napínat. Jako svobodná a bezdětná jsem chodila do salonu Oskar v centru Prahy. Tam jsem byla i nyní a naprostá spokojenost. Kadeřník, který se mi věnoval byl profík, odcházela jsem šťastná. Psala jsem vám před pár dny článek o vlasové kosmetice, kterou používám, mrkněte ZDE.

IMG_8772_Facetune_09-09-2018-19-25-46.JPG

S kamarádkou Lucinkou jsem vyrazila na nákupy v Marianne dnech. Přiznávám bez mučení, utrácela jsem, něco jsem koupila výhodně a něco vůbec. Každopádně jsem si užila nádherný holčičí den!!! Nákupy, legrace, obídek, kávka, za mě skvěle strávený den a nachozeno tolik kilometrů. Shopping je sport :-)

IMG_9267.JPG
IMG_9285.JPG

Září pro mě byl měsíc tetování. Mám na těle pět nových symbolů. Každé tetování má svůj důvod a stojím si za ním. Tetuje mě má kamarádka Barunka, pokud by vás nějaké tetování lákalo, tak mi napište a já vám na ni předám kontakt. Je strašně šikovná, precizní, má pevnou ruku a taky smysl pro humor. Vždy si od ní nechám poradit, kam co umístit, čím to doplnit a udělat originální….

IMG_9322.JPG
IMG_0407_Facetune_25-09-2018-12-30-06.JPG
IMG_9364.JPG

Kočárkování. Byla jsem na dvou nádherných procházkách s kamarádkama, které mají malé miminka. Bylo to tak hezké, zavzpomínala jsem na ty časy, kdy jsme s holkama kočárkovaly, povidály si, kávičkovaly a byly jen mamámi. Nyní je vše jiné, těžší… Ale pevně věřím a doufám, že ještě někdy kočárkovat budu. Děkuji Lucince a Páji za čas s vámi, opravdu mi s vámi bylo hezky. Holky, teď mluvím na vás všechny, užívjte si miminek, ten čas tááák rychle utíká.

IMG_9391.JPG
IMG_9512.JPG

Olympus představil veřejnosti nový Olympus PEN EPL9 a já u toho byla také. Nebyla to žádná blogerská akce, jak jsem psala, bylo to pro veřejnost. Stačí sledovat například FB Olympusu a mohly jste tam být také. Já jsem si to moc užila a půjčila jsem si na testování tohoto modrého fešáka, který je nejen hezký ale také vymazlený funkcemi. Opět mi vše přijde rychlejší, kvalitnější a vymazlenější. Asi udělám celý článek, třeba srovnávací s mým PEN EPL8, hm?

IMG_9673.JPG
IMG_0879_Facetune_02-10-2018-19-00-30.JPG

Po delší odmlce jsem byla v Asklepionu. Dopřála jsem si omlazovací péči o pleť. Abych byla upřímná, moc jsem nevěděla do čeho jdu. Omlazení pleti probíhalo ve dvou krocích. Laserové ošetření Fotona v okolí očí a pleť byla ošetřena vlastní plazmou. Než jsem tyhle dva zákroky podstoupila měla jsem na obličeji nanesený “umrtvovací” krém. Tohle ošetření vám popíšu detailněji 100%, protože si to zalsouží a výsledek je super. Mám vypnutou a šťavnatou pleť, i bez botoxu…

IMG_9911.JPG

S klukama jsme vyrazili na víkend do Jizerských hor. Chtěli jsme odpočívat, prostě vypnout. Bylo toho na nás v Praze nějak moc. A Jizerky byla skvělá volba. Nádherná příroda!!! Fajn hotel, super wellness a jen my tři. Článek bude brzy s tipy na výlety v okolí.

IMG_0009.JPG
IMG_0017.JPG
IMG_0038.JPG

Já jsem byla v září na pár pohovorech. Hledám si novou práci. Tak nějak cítím, že bych v životě mohla konečně dělat něco, co mě baví a co miluji. Kdyby jste někdo věděl o někom, kdo by potřeboval pomoc se správou IG a FB, tak mi napište. Miluji focení a chtěla bych dělat neco, kde budu i fotit, ladit a tak. Neptejte se mě, proč sháním novou práci, je to zatím citlivé a osobní téma.

IMG_0512.JPG
IMG_0561_Facetune_25-09-2018-23-43-37.JPG

Lukášek byl se svým tatínkem dvakrát na Moravě u rodiny. Já jsem měla čas jen pro sebe. Někdy to potřebuji… Na víkend jsem se k nim přidala a strávili jsme spolu krásný prodloužený víkend v Malé Morávce na chaloupce, byli s námi i prarodiče. Přivezla jsem Lukáškovi dáreček z Tigera, znáte to? Vydlabával jako archeolog dinosaura z hlíny. Hodinu u toho seděl a pekelně se soustředil. Super dárek za pár korun. Jen to dělá tedy nepořádek, ale my jsme byli na zahradě, nám to nevadilo.

IMG_0745.jpg

Koupila jsem si novou knížku od Radky Třeštíkové. Veselí. Mám knihy od Třeštíkové moc ráda, tak nějak si její knihy spojuji s létem a s čtením na dovolené. Letos vydala knihu později, ale baví mě ze všech jejich knih nejvíc. Je vtipná, smála jsem se ve vlaku na celé kolo :-) Tak schválně, kdo ji má již přečtenou? Pobavila vás scénka cvičení s dětmi tak jako mě? :-D

IMG_0753.JPG

Jak jsem psala výše, hodně mě baví podzimní kolekce F&F, vykoupila jsem snad celou dámskou kolekci a postupně vám ji představím. Co takhle vrátit se k outfitovým článkům? Můj podzimní šatník hýří barvami, vůbec sama sebe nepoznávám, ale mám žlutý, modrý a zelený svetr a taky duhový svetr, pak vínové kalhoty, proužky všude, různé materiály. Já podzim miluji, jak to máte vy?

IMG_0563_Facetune_26-09-2018-13-51-05.JPG
IMG_0799_Facetune_01-10-2018-14-33-47.JPG

Tak tohle bylo naše/mé září ve fotografiích a v pár řádcích. Jaké bylo vaše září? Ještě bych měla zmínit školku, Lukášek je předškolák, chodí na fotbalové tréninky, je strašně hodný a dělá mi radost, ale to vám povím zase jindy. Mějte se krásně, Veru

Víkend na horách v Desné

Víkend na horách v Desné

Pečuji o své vlasy

Pečuji o své vlasy