Zajíček Small Rags v zahradnictví

Zajíček Small Rags v zahradnictví

Pár dní zpátky jsme o víkendu vyrazili do zahradnictví u Chládka. Máme to kousek od domu a máme to tam moc rádi. Potřebovali jsem koupit nějaké kytičky a bylinky na terasu. Strávili jsme nějakou dobu v jejich prostorných zahradách, bylo krásně a já jsem tam nafotila pár hezkých fotek s Lukáškem :-) Lukášek má na sobě nové tepláky, mikinu a triko Small Rags ze slovenského eshopu Little Hipster. Já jsem se doslova zamilovala do motivu zajíčka (symbol značky Small Rags). Líbí se mi, že je takový rebelský, nic uhlazeného a sladkého. Přesně jako můj Lukášek - malý rebel jak o něm často mluvím. Když mi dorazila má objednávka domů, tak na mě z balíčku vyklouzlo i tetování s motivem zajíčka, hned jsem věděla, že bude mít Lukášek velikou radost - měl, vřískal nadšením. Tetování mu na ruce vydrželo krásné snad deset dní, nechtěl se ho vzdát :-) Jedno mu ještě schovávám, děkuji tímto za milý dáreček paní Ivetě. Věci jsou z kvalitních bavlněných materiálů, jsou moc příjemné na dotek. Možná to není na fotkách vidět, ale mikina i tepláky jsou více zelené, než hnědé.

Více o Little Hipster:

!Na Slovensku je stále viac mamičiek a oteckov, ktorí sú skutočne moderní a hľadajú pre svoje deti oblečenie, ktoré zodpovedá ich štýlu. To znamená jednoduché, štýlové, bez zbytočných čačiek, trošku retro, trošku vintage. Bez macíkov, bez mašličiek... Len tak, čisté línie, kvalitné materiály, ak potlač, tak len jednoduchá. A keďže sama mám deti, už mi našepkávajú, čo sa páči im :-) Tak prišlo rozhodnutie otvoriť internetový obchod, ktorý ale má svoj jasný koncept. Je špecializovaný na pár značiek, avšak s veľkým výberom. Rozhodla som sa v našom internetovom concept store www.littlehipster.sk ponúkať detské oblečenie zo Škandinávie, ktoré má veľkú obľubu u zákazníkov vďaka kvalite a farebnosti. Dánsku kvalitu a dánsky dizajn v našom obchode predstavujú značky FIXONI, SMALL RAGS a YOU KIDS.

Postupne budeme dopĺňať aj ďalšie produkty, ktoré zapadajú do tejto filozofie. Takže u nás nakúpite štýlové veci pre malé babätká, batoľatá, škôlkárov aj školákov. Rozhodne budú Vaše deti oblečené pohodlne, kvalitne a moderne. Malí hipsteri preto, lebo chceme, aby boli deti deťmi, ale aby neboli prečačkané. Aby mohli byť oblečené vkusne a moderne. A o to nám predsa ide."

Tepláky, mikina, triko - Little Hipster shop; Boty - Converse

Mám moc ráda pohodové víkendy s rodinou, tenhle čas v zahradnictví byl právě ta vzácná chvíle. Již brzy bych vám chtěla představit více svou terasu, trávíme tam spoustu času, je to moje oáza klidu. Snad se vám Lukášek s roztomilým motivem zajíčka líbil. Znáte slovenský eshop Little Hipster? Pokud ne, určitě nahlédněte na jejich krásnou nabídku. Já si brousím zuby na overalové plavky pro Lukáška, přeci jen se blíží dovolená a je potřeba být chráněný. Jelikož eshop právě slaví jeden rok, připravil si pro nás slevu 10% na veškerý sortiment + poštovné zdarma do ČR a to se vyplatí. Mějte se krásně, Veru

Essence Bloggers vyhrávají

Essence Bloggers vyhrávají

Nakonec to byly krásné narozeniny

Nakonec to byly krásné narozeniny