Vyživující maska na vlasy René Furterer

Vyživující maska na vlasy René Furterer

Já jsem se již našla a vím, co mým vlasům sedí. O mých oblíbených produktech jsem psala ZDE. Ovšem když mi Žena-in nabídla možnost otestovat masku na vlasy od René Furterer, tak jsem ráda kývla. Pravidelně při každém mytí vlasů používám kondicionér, občas si dávám do valsů i masku a dělám si zábal. Nedávno jsem si svou nešikovností vlasy spálila žehličkou, nadávala jsem sama sobě a vážně mě to mrzelo. Žehličku jsem neznala a nečekala jsem že má nejvyšší teplota takovou sílu, no co vám budu vyprávět, bylo to rychlé a výsledek byl k pláči. Nyní tedy používám masku René Furterer a od prvního použití cítím, že to vlasům sedí. Hodně se mi zamlouvá, že stačí opravdu jen troška do celých vlasů, že není potřeba používat tunu tohoto produktu. Maska patří mezi dražší a já věřím, že mi to balení vydrží na hodně dlouho. Níže vám masku i značku René Furterer popíšu detailněji…

IMG_3484.JPG
IMG_2557 2.JPG

ABSOLUE KERATINE. Ultra obnovující maska pro extrémně poškozené a lámavé vlasy. ULTRA KONCENTROVANÁ MASKA S OBNOVUJÍCÍM A VYŽIVUJÍCÍM SLOŽENÍM. Tato hloubková a bohatá péče je skutečná S.O.S. pomoc pro obnovu a regeneraci i těch nejpoškozenějších vlasů. Od první aplikace je struktura vlasů změněna: jejich původní síla, odolnost a krása jsou obnoveny. Snadno se rozčesávají, jsou jemné, flexibilní a zářivé.

IMG_3485_.JPG

René Furterer posunul hranice: byl prvním, kdo vytvořil přírodní produkty pro péči o vlasy, které nabízejí luxusní dvojí účinek, a to tak že jsou velmi efektivní a vysoce působí na smysly. Vybral vzácné a účinné esenciální oleje a přeměnil tyto rostlinné látky v aktivní nektar s nekonečnou terapeutickou sílou. Každý esenciální olej byl vybrán, aby nabídl specifickou senzorickou zkušenost založenou na jeho vlastnostech.

IMG_2559 2.JPG
IMG_3496.JPG
Fotbalový trénink trochu jinak

Fotbalový trénink trochu jinak

Čtenářský kroužek našeho předškoláka

Čtenářský kroužek našeho předškoláka