Vyletněná Veru

Vyletněná Veru

Po stopadesáti letech zde máme outfitový článek. Tentokrát s letní tématikou. V posledních dnech mě nepotkáte v ničem jiném než v šatech. Mám ve skříni dva oblíbené kousky, jedny černé z French Connection a světlé lněné ze Zary, které mám na dnešních fotkách. U obou šatů bojuji s výstřihem, jsou dvě možnosti, buď mi vychází knoflíčky tzv. "na couru", anebo jsem za "jeptišku". Není nic mezi :-) Líbí se mi obě možnosti a využívám je dle možností a situace. Určitě jste si všichni všimly, že jsou teď hodně trendy kabelky z přírodních materiálů něco jako "Bali styl", jak to nazvala má kamarádka. Ty světovější si kabelku opravdu přivezli z Bali, já ne :-) Já oběhala všechny obchody, než jsem našla tu pravou v Lindexu, den poté co jsem si ji koupila mi přišla smska se slevou -25%, jo, naštvalo mě to hodně! Boty na platformě má teď také každý, ale já tohle vůbec neřeším, prostě sleduji holky, které jsou stylové a inspirují mě. A za zmínku určitě stojí i pugét pivoněk v krabici Full of flowers, který jsem dostala od svých kolegů k narozeninám. Je to tak nádherná květina, že jsem ji musela použít i na focení, no a řekněte, že to celý outfit hezky oživilo? 

IMG_4778.JPG
IMG_4785.JPG
IMG_4787.JPG
IMG_4789.JPG
IMG_4780.JPG

Na Instagramu jsem zmínila, že mám svůj historicky první slevový kód a to hned na nejoblíbenější hodinky Daniel Wellington. Pro někoho to může být nic, ale já si toho strašně vážím!!! Takže, pokud je zde někdo, kdo koketuje s myšlenkou, že si koupí nové hodinky, tak neváhejte využít unikátní 15% slevový kód: veruharnol na eshopu www.danielwellington.com, který je platný do 31.7.2018. Ze své vlastní zkušenosti vím, že dodání hodinek je rychlejší než z kdejakého českého eshopu, zde klobouk dolů. 

IMG_4816.JPG
IMG_4791.JPG
IMG_4781.JPG

Hodinky - Daniel Wellington; Šaty - Zara; Boty - H&M; Kabelka - Lindex; Brýle - Dior

Děkuji své skvělé kamarádce Katy (Mama-live) za fotky a čas, který mi věnovala než šla do práce. Co nosíte v létě nejraději vy? Já se upřímně těším, až mé tělo uvidí sluníčko a trochu se opálím, to tyhle světlé šaty budou ještě pěknější, jak budou vynikat na opálené kůži. No ale to si ještě počkám, než pojedeme za sluníčkem. Milé čtenářky, užívejte letních dnů a mějte se krásně, Veru.

Veru je zase o rok starší

Veru je zase o rok starší

Páté narozeniny

Páté narozeniny