Veru začíná pěstovat kaktusy

Veru začíná pěstovat kaktusy

O víkendu jsem viděla v květinářství na Moravě hezkou sbírku kaktusů a zaujalo mě to. Tak jsem včera vyrazila do Hornbachu a pár jsem si jich koupila. Což o to, samotné kaktusy nejsou drahé, ceny se pohybují od 50-150,- korun. Nejdražší byly květináče :-( ale bez těch si to nedovedu představit, plastové ráda nemám, takže jsem investovala do keramických. Během vaření večeře jsem se vrhla na aranžování a konečně jsem sklidila vánoční výzdobu. Ano až v únoru, měli jsme náročný leden - dovolená u moře, rychlý přesun na Moravu k rodině, víkend na horách, zase návštěva Moravy :-O Asi i proto mi leden utekl bleskovou rychlostí... 

Kaktusů je na trhu velká spousta, já jsem si vybrala ty méně pichlavé, i když?!? Než jsem jeden druh dopravila domů, tak již při nakupování jsem si z ruky odstraňovala desítky trnů, au au. Lukášek ihned prohlásil, že na tyhle kytičky nikdy nesáhne. O kaktusech se říká, že nejsou náročné na pěstování, já tomu věřím a mám v plánu přikoupit další... Aloe Vera mě tuze láká!

No ale zpět k mým kaktusům, celkově ke kytkám. Já mám kytičky ráda, mám doma hodně živých květin. Moje kytičky si zvykly na můj styl zalévání, mám x druhů a všem se věnuji stejně. Jendou týdně zalévám, nikdy jsem nehnojila, občas je přesadím do větších květináčů - nic víc a daří se jim :-)

Obměnila jsem polštáře, tučňák i veverka odpočívají a nyní je čas kochat se jarními zvířátky. Mám v plánu si nějaký nový polštář koupit :-) O mé polštářové závislosti jste se dočetli ZDE.

Jídelní stůl zdobí brambořík, je zářivě bílý, nádherný... Ale zde budu ráda za nějakou radu :-) Brambořík zalévám asi moc a často mi květy uhnívají. Nemáte nějaký fígl jak se o ně starat? Prosím a předem děkuji...

Dnes vám nepíši zdroje např. k tácům, diamantům, dekoracím, svícnům, jelikož jsem všechny zdroje pracně vkládala do článku o vánoční výzdobě. Pokud vás něco zaujalo nahlédněte do článku ZDE. Já jsem vám i dnes chtěla ukázat, jak se různé věci dají používat pořád dokola. Nemusíte jen nakupovat nové a nové "krámy" do domu. Snad se vám líbí způsob mého vítání jara v naší domácnosti. Těším se na vaše milé komentáře, mějte se krásně, Veru.

Kluci mají penis, holky vaginu

Kluci mají penis, holky vaginu

Perwoll

Perwoll