Veru vyráží na výlet

Veru vyráží na výlet

aneb hurá na Dolní Moravu...

Dnes ráno jsem vyrazila pracovně mimo Prahu. Byla jsem pozvaná na firemní akci na Dolní Moravu a světe div se, i já se podívám a strávím nějaký ten čas ve Vista wellness hotelu. Hotel o kterém se říká, že je baby friendly, to sice nepoznám, celý hotel bude rezervovaný pro firmu a je to bez dětí. Jedu tedy omrknout terén, zmapovat služby, udělat si svůj názor na kuchyň, personál, hotelové služby, atd. Na programu je testování různých atrakcí, mezi nimi je i výšlap na stezku v oblacích, jízda na bobové dráze, projedu se lanovkou, atd. Mimochodem zmínila jsem vám, že zde sněží? Včera jsem se balila doslova na hory, brrr. Zimní boty, šála, čepice, rukavice. Také jsem během balení a různého pobíhání po baráku stihla nafotit, co si beru sebou na cestu do batůžku a o tom jsem se pro vás dnes rozepsala :-)

V létě jsem si koupila krásný (pro mě dokonalý) černý plátěný batůžek TOMS. Vyhlídla jsem si ho na jednom veletrhu a jen jsem čekala, až ho můj oblíbený eshop Urbanlux.cz naskladní. Od té doby mi batoh dělá společnost na různé výlety, zvykla jsem si na něj já i můj muž. Je lehounký, vleze se do něj téměř všechno a myslím si, že je i stylový. Do batohu se hravě vleze můj notebook ASUS, dále tam mám pracovní diář, klíče - bez těch se z domu nedá odejít, mé klíče zdobí nádherná klíčenka s mým jménem, dostala jsem ji od mé nejlepší kamarádky Katy a hýčkám si ji :-) Peněženka DKNY, další srdeční záležitost. 

Jelikož jsem známá tím, že miluji sladké, nyní hodně ujíždím na bonbonech MENTOS CHOCO, které jsou ve dvou variantách. MENTOS CHOCO potěší milovníky mléčné čokolády, variantu MENTOS CHOCO WHITE ocení příznivci chuti čokolády bílé. Obě jsou ukryty v bonbonu z prvotřídního karamelu. Když jsem se vám o mé závislosti na těchto bonbonech zmínila na Instagramu, měla jsem od vás skvělou zpětnou vazbu, těším se i nyní na názor, zdali vám chutnají, nebo dáváte vždy přednost těm ovocným. Nikdy nemůžu odejít z domu bez léků na alergii, jsem alergická na zvířecí srst a když na mě alergie přijde, dojde to se mnou tak daleko, že musím na pohotovost na kapačky - to nechcete zažít :-( Vlhčené ubrousky na ruce a na intimní hygienu, ani bez těchto pomocníků se neobejdu, stejně jako bez papírových kapesníků. Brýle mám u sebe stále, jak v kabelce, tak batohu, nebo v autě. Mé Ray-Ban již nemusím asi představovat. Já jsem se tady rozepsala a vůbec jsem nezmínila, že mám novou lásku - nový vysněný fotoaparát Olympus PEN E-PL7 v bílé barvě, je dokonalý. Po testování, kdy mi Olympus jeden PEN zapůjčil bylo ihned jasné, že stará zrcadlovka půjde z domu (kdyby jste měl někdo zájem-je na prodej ZDE). Nový foťák si zaslouží klidně celý článek, chcete ho? No a jet na výlet bez foťáku? To by byl hřích, tudíž jsem sbalila objektivy (koupila jsem si i pevný objektiv 45mm) a vyrazila jsem! A budu fotit jako šílená a moc ráda vám pak napíšu článek o Vistě i o dobrodružství, které zde zažiji :-) 

Zpět k obsahu mého báglu, samozřejmě v něm mám i dekorativní kosmetiku, hlavně matující pudr, štětec, papírky které mě zbavují mastnoty a rtěnky. Teď je mou nejoblíbenější rtěnka od Essence, odstín MATT 02. Ztratila jsem svou nude rtěnku od MACu a dlouho mě to štvalo :-( z první výplaty si ji koupím zase, doslova tam poběžím!!! Nyní k mobilům, v práci jsem "vyfasovala" firemní mobil, dobrovolně přiznávám, že mě vůbec nezaujal, je to nějaké Lenovo, vůbec s ním neumím - naučila jsem se ho zesílit, zeslabit, poslat email a sms. Na více jsem zatím nepřišla :-( Kdo umí vypnout T9 či jak se funkci, která mi opravuje text říká, ať se mi ozve :-) Svou lásku iPhone 6S bych nikdy nevyměnila! Nikdy. Hýčkám si ho, rozmazluji a opečovávám. Poslední zmínka o mém must have v batohu jsou žvýkačky. Žvýkám pořád, tudíž, když je u sebe nemám (stejně jako kapesníky) jsem z toho nervózní, není nic horšího, než posmrkávání (když to dělá Lukášek tak to ještě respektuji- je to dítě), ale cizí lidi? To mi z toho stojí vlasy hrůzou...

Myslela jsem si, že mě článek o obsahu mého batůžku nebude bavit. Spletla jsem se, doslova jsem se do toho zažrala. Mým obsahem jsem vám toho o sobě dost prozradila, opět jsem vám napsala pár mých závislostí :-) Mentos Choco, iPhone 6S, Olympus PEN E-PL7, Ray-Ban brýle, peněženka DKNY, žvýkačky, atd. Snad se vám můj článek líbil a těším se, až mi prozradíte co ukrývá vaše kabelka, batůžek, přebalovací taška :-) Konečně začíná být má kabelka/batoh jenom o mně, žádné plíny, náhradní oblečení, znáte to! Lukášek si nosí svůj batůžek, své lízátka, auta, hračky, pití a hned je to příjemnější. Mějte se krásně, zdravím z Dolní Moravy, sledujte můj Instagram (chybí mi 2 like a budu mít 1000 sledovatelů, ne že se teď smažete), Vaše Veru.

PS: Sebou mám samozřejmě ještě kufr plný oblečení, bot a kosmetiky...

PSS: Musela jsem sbalit kufr i Lukáškovi, v pátek pro mě kluci přijedou a pořád si říkám, zdali jsem na něco nezapomněla :-) a moc se na ně těším...

Ve starém domě

Ve starém domě

Domestos pro školy a školky

Domestos pro školy a školky