Veru si zajela ke kadeřníkovi do Brna

Veru si zajela ke kadeřníkovi do Brna

Dneska jeden hot news při pátku a opět zde musím napsat svou často používanou větu - vy co mě sledujete na Instagramu, tak víte, že jsem včera byla na tripu v Brně. Vzala jsem si v práci dovolenou a zajela jsem si ke kamarádovi, kadeřníkovi - hair stylistovi - to zní lépe :-) Jiřík mi dělal svatební účes a od té doby jsme takzvaně ve spojení, víme o sobě, sledujeme se, občas si napíšeme a prostě víme, že se oba máme dobře. Jirka mi občas napíše: "Veru, chtělo by to aby jsi byla více blond" :-) a když mi tuhle větu napsal po xté, tak jsem mu napsala, kdy si mě do parády vezme on?!? Prý kdykoliv, takže jsem neváhala, domluvila jsem si v práci den volna a vyrazila jsem za ním. Strašně moc jsem se na celé dobrodružství těšila, i na to, že si popovídáme, zavzpomínáme a také "podrbeme" samozřejmě. Jirka si mě vyzvedl na autobusovém nádraží, zajeli jsme k němu do salonu, kde to má strašně hezké, fotogenické. Je zde někdo z Brna? Znáte Jirku alias George? A jeho George´s Hairstyling? Pokud ne, tak já vám Jirku a jeho šikovné ruce mohu vřele doporučit, nejen že umí dokonalé účesy na svatby, plesy a jiné události, ale má i cit pro barvení, možná si říkáte, že to umí i kadeřnice v Praze a kdekoliv jinde... Ale není tomu tak, já za poslední tři roky vystřídala xy pražských salonů, od těch prestižnějších po ty méně známé a nikde jsem nebyla na 100% spokojená. Od poslední zkušenosti jsem dokonce došla k názoru, že se již nebudu stříhat nakrátko a nechám vlasy dorůst... Mé nadšení a zapálení stále trvá :-) Včera na mě Jirka použil nůžky opravdu jen minimálně, jen úprava okolo krku, nic víc... 

Tak to je Jiřík, velký sympaťák a věčně s úsměvem na rtech :-)

Tak to je Jiřík, velký sympaťák a věčně s úsměvem na rtech :-)

To bych nebyla já, kdybych si ze sebe neudělala nějakou legraci :-) Alobaly na hlavě jsou tuze slušivé, co říkáte? :-)

To bych nebyla já, kdybych si ze sebe neudělala nějakou legraci :-) Alobaly na hlavě jsou tuze slušivé, co říkáte? :-)

A tohle je výsledná práce Jirkových rukou - Veru je konečně blondýna, tak jak si to přála!!! Patku jsem nosila x let, než jsem v létě začala dávat vlasy nahoru do číra, takže to asi není taková změna, ale jiná jsem. Každopádně si číro ještě pár týdnů dělat budu, přijdu si v něm mladší asi. Ta patka mi přijde až moc dospělá a asi se v ní cítím starší... A po těžké práci v salonu, mě Jirka vzal na oběd do oblíbeného podniku a to do Soul Bistra v centru Brna. Nechala jsem si jídlo doporučit a neskutečně jsem si pochutnala, doslova jsem se přejedla, mňam.

Po obědě jsme se rozloučili a vyrazila jsem zpět žlutým autobusem do Prahy. V autobuse jsem zažívala docela vtipné situace se svým spolusedícím, který si cestu zpříjemnil lahvinkou Becherovky :-) a mě nenabídl! Ale když jsem dokoukala film, začal si se mnou povídat a dal mi jeho sluchátka se slovy, že si musím poslechnout tu největší pecku od AC/DC, no strašně mě pobavil :-) Písničku jsem si poslušně vyslechla, jo, byla to pecka. Do Prahy jsem přijela fakt unavená, ráno jsem vstávala v pět, ale stálo to za to! Měla jsem super den se svým kamarádem a tímto mu také děkuji za jeho čas a  jeho péči... A mě zajímá, zdali se vám líbí nová Veru. Mějte krásný pátek, my se doma upřímně těšíme na pohodový víkend, V.

PS: prosím nehodnoťte mé tmavé obočí, je moje a nemám v plánu ho zesvětlovat - dělá se to vůbec?!?

PSS: některé blogerky dávají velké peníze za výraznější obočí (mrknout se můžete např ZDE a ZDE)

PSS: maximálně si nechám upravit tvar obočí :-P ale barvu ne, ta je moje!

Jogurtová bábovka

Jogurtová bábovka

Poslední letošní zmínka o horách

Poslední letošní zmínka o horách