Veru si přeje mít bělejší zuby

Veru si přeje mít bělejší zuby

Péči o zuby věnujeme v naší domácnosti velkou pozornost. S mužem se smějeme rádi a myslím si, že zuby jsou jedna z prvních věcí, kterých si na nás všimnete. Po jakých výrobcích sáhneme v obchodech nejčastěji? Určitě po něčem bělícím, cokoliv s nápisem W H I T E N I N G je dobrý. Řekněte mi, je někdo kdo by si nepřál mít zářivě bílé zuby? Já po nich toužím hodně, možná až tak moc, že si zajdu na profesionální vybělení, ale první jsou na řadě jiné kosmetické úpravy v roce 2017. Něco si musím nechat i na rok následující. Tentokrát doma používáme výrobky Pro Formula, které jsou k sehnání pouze v Tescu. Takže jaké jsou mé ranní a večerní rituály? Jako první používám zubní nit a mezizubní kartáčky, pak si zuby čistím pastou, poté vykloktám ústní vodou (+ používám náš prostřikovač mezizubních prostor, o kterém jsem vám psala v článku ZDE) a jako poslední pracuji s bělícím perem. 

Otestovala jsem a jak to vnímám?

Pro Formula Keep white ústní voda - příchuť dobrá, není extra silná, vyhovuje mi velké balení vody

Pro Formula Express Bělicí pero na zuby - snadná a příjemná aplikace, bez příchutě

Pro Formula Zubní pasta whitening - z pasty jsem nadšená, stačí si ji dát na kartáček úplný minimum, vznikne bohatá pěna a to já mám ráda

Pro formula zubní nit - klasická zubní nit, netřepí se

Pro zdravé zuby a dásně:

  • Čistěte své zuby důkladně alespoň dvakrát denně.
  • Používejte zubní nit denně k odstranění jídla a plaku, na které kartáček nedosáhne.
  • Po vyčištění zubů lze použít ústní vodu a ještě více snížit výskyt plaku.
  • Choďte pravidelně k zubaři.
  • Měňte svůj zubní kartáček každé 3 měsíce.

S výrobky Pro Formula jsem v poměru cena x výkon spokojená. Myslím si, že domácí bělení zubů je běh na dlouhou trať. Nemohu očekávat zázraky, ano jsou vidět změny pouhým okem, ale není to zatím nic radikálního. Jak jsem psala v úvodu, nebráním se profesionálnímu bělení zubů, ale jak vím od své zubařky a dentální hygienistky, první musím mít zuby cajk, než se vrhneme do bělení, to znamená zuby bez kazů. A kazy ty já mám hodně :-( Znáte nějaké jiné bělící výrobky? Používáte něco co by jste mi doporučili? Budu se těšit na vaše tipy. Mějte se krásně a hlavně úsměvy na tváři přeji, V.

Příběhy vikinga Tappiho

Příběhy vikinga Tappiho

Chorvatsko 2017

Chorvatsko 2017