Veru outfit no. 6

Veru outfit no. 6

Dnes po delší době outfitový článek, outfit tzv. na pohodu. Můj šatník se nyní skládá hlavně z oblečení do kanceláře - košile, sukně, kalhoty, svetry a sáčka. Někdy mám dost nošení stahovacích punčoch, které mě škrtí (jsou skvělé, ale rozhodně nejsou pohodlné), úzkých pouzdrových sukní, nažehlených kalhot s puky a podpatků. Občas si ven vyrazím tuze ráda jinak (než za dámičku) a s příchodem jara se na botasky, Conversky, roztrhané džíny a saka těším úplně nejvíc. Poslední dny jsou téměř jarní, již se do auta tolik nenavlékám a nevrstvím, právě jako u tohoto outfitu. Když vím, že v práci nikdo nebude, tak si dovolím i takový "volnější" outfit - hlavně mám pod stolem lodičky a vždy se můžu z botasek přezout :-)

Kamarádka mi tu nitku odstranila :-) mám se ještě hodně co učit!

Kamarádka mi tu nitku odstranila :-) mám se ještě hodně co učit!

Teď jsem si oblíbila tyhle šedé kalhoty, které dost povolily od té doby, co jsem si je koupila, nyní vypadají jako tepláky. Přitom jsou ze skvělého materiálu (teplákovina to není), vůbec se nekrčí, mají snížený sed. No a my, co nám nenarostly nohy do délky si je dole ohrnujeme, ty šikovnější z nás by si je dokázaly zkrátit. Miluji i své šedé sako z druhé ruky od kamarádky, které je delší a je děsně pohodlné. Košile nosím pořád, stále nějaké dokupuji. Tahle je trochu rebelská, má na sobě nažehlené motivy... Botasky byly bílé do té doby, než jsem se prošla parkem :-) Kabelka stará, ale vytažená po delší době a jako baví mě stále!

Kalhoty - Zoot; Košile - Zoot; Sako - Zara; Botasky - Adidas; Kabelka - Steve Madden

Focení proběhlo v obědové pauze, v parku před prací. Děkuji moc své kamarádce/blogerce Lucce (TheHubs.cz) za trpělivost a focení. Luci moc si toho vážím a finální fotečky se mi hodně líbí. Lucinka fotí i své outfity, určitě mrkněte na její blog, je neskutečně inspirativní žena, máma i blogerka. Nechtěla jsem to zmínit, ale pobavím i vás, mrkněte na levý cíp sáčka jak z něj čouhá nit :-) a co myslíte?!? Ustřihla jsem ji? Ne, mám ji na saku i nyní a bavím se tím. Snad se vám můj pohodový outfit líbí, přikládám i odkazy, kde jsem věci nakoupila (popř věci podobné), kdyby jste se chtěly inspirovat. Mějte krásný den, Veru.

PS: těšíte se taky na jaro jako já?

PSS: teď si dám týden na horách a až se vrátíme, chci jaro!!!

PSS: již se nebudu stříhat, nechávám si narůst dlouhé vlasy - co si o tom myslíte? Schválně kdo dočte až sem :-)

Nové Manner Müsli k snídani

Nové Manner Müsli k snídani

Soutěž o Blistex balzámy

Soutěž o Blistex balzámy