Veru outfit no. 3

Veru outfit no. 3

S létem přichází i období sukní, šatů, kraťasů... Já se na tohle odhalování nohou a rukou musím vždy řádně připravit psychicky :-) Mám své mindráky (kdo je nemá?). Například ruce/paže odhaluji jen v největších vedrech, mám tendenci je neustále maskovat. V dnešním outfitu jsem je maskovala džískou, kterou mám v šatníku x let. Džínové bunda dle mého nechybí v šatníku žádné ženy. Dále na sobě mám žerzejové bavlněné šaty  s nízkým stojáčkem a rozparkem vzadu. Šaty jsou bez rukávů, opět jsem se zapomněla vyfotit bez sundané džísky. Nebojím se šaty kombinovat s botaskama, dnes se to nosí a mě se tahle móda/trend líbí. Například balerínky jsem letos ještě nevytáhla z botníku. Boty Adidas Superstar, jsem si přivezla z Milána, u nás v ČR bylo již těžké sehnat mou velikost. Tyhle boty má dnes každý a já nejsem výjimka :-) Kabelku nosím stále, představovala jsem vám ji v článku ZDE. Brýle mám pár let, mám k nim vztah a nosím je ráda. Tady ale přiznávám, že pokukuji po nových na tohle léto, rozhoduji se mezi klasickými pilotkami nebo něčím extravagantnějším. Budu vás informovat. K létu patří náramky, korálky, bižuterie, já to v létě miluji a mám jich plné ruce. 

Šaty - H&M; Džíska - H&M; Boty - Adidas Superstar; Kabelka - Steve Madden; Brýle - Ray Ban; Náramky - New Yorker; Hodinky - DKNY

Říkáte si kam takhle vyrážím? Kamkoliv do města, na večeři s kamarádkami, do ZOO a klidně i na párty (i když si nepamatuji co to je). Cítím se v tom pohodlně a strávím tak klidně celé léto. Na závěr velké poděkování mé kamarádce Terezce, která mě nafotila - jsi můj poklad :-* Snad se vám má kombinace líbila a budu se těšit na vaše názory, děkuji. Mějte se krásně, Veru.

Soutěž o krabičky Curver

Soutěž o krabičky Curver

Soutěž s Nespresso a KVFF

Soutěž s Nespresso a KVFF