Veru je zase o rok starší

Veru je zase o rok starší

Minulou sobotu jsme oslavili mé 31. narozeniny. Jakoby to bylo před pár týdny, když jsem slavila třicetiny, na tu oslavu moc ráda vzpomínám, připomenout si ji můžete ZDE. Letos jsme udělali oslavu menší, komornější, jen v kruhu nejbližších přátel a rodiny. Tentokrát jsme se sešli na naší zahradě, objednala jsem příjemné počasí a těšila se na to, až dorazí hosté. Trochu jsem se pověnovala i výzdobě, moc jsem si přála světelné řetězy, tak jsem si je objednala u svých kamarádek ze Svítících písmen a k objednávce jsem přihodila i obrovské písmeno V a svítící symblickou 31. Pokud vás láká cokoliv svítícího mrkněte na jejich nabídku ZDE, ještě musím zdůraznit, že si dekorace nemusíte kupovat, ale jen pronajmout, jako já. Doporučuji. Nechtěla jsem na zahradu nosit naše nádobí, talíře a sklo, takže jsem pořídila platové talířky a koupila nové sklenice na vodu, na pivo i víno. Všechno jsem za dostupné ceny nakoupila v Pepco, kde se to vždy vyplatí. Pořídila jsem zde i různé závěsné pompoms a jakoby lucerničky. Myslím si, že se má skromná výzdoba hostům líbila. Veškeré občerstvení zajistil můj skvělý muž, od nákupu až po přípravu a následné grilování. Poděkovat bych chtěla i mé sestřenici Vendulce, která nám s přípravami pomohla. Dorty jsem nepekla, ani jsem si je nenechávala u nikoho upéct, zajela jsem do Cukrárny Hájek&Hájková u nás na Smíchově a vybrala si něco z jejich nabídky. Luk si přál ovocný, já čokoládový. Pochutnali jsme si na nich. Na oslavě se sešlo dost dětí, pro Lukáška zde byli nejlepší parťáci Barborka a Honzíček, pak jsme zde měli šestitýdenní miminko Miriam, skoro půlročního Damiánka a roční Laurinku. Krásně se rozrůstáme! Děti, ty větší si žily vlastním životem a byly strašně moc hodné. Věděli jsme o nich jen když měly žízeň a hlad :-) Dost bylo slov, pojďte mrknout na fotečky, ze kterých podle mě je cítit, že nám bylo hezky...

IMG_4499.jpg
IMG_4539.jpg
IMG_4521.jpg
IMG_4543.jpg
IMG_4548.jpg

Ke garden party patří neodmyslitelně i Aperol, já ho vypila tolik, že bych se mu měla do konce léta vyhýbat, ale nemám to v plánu. Pro chlapy se čepovalo pivo, můj muž zajistil pípu a všichni byli spokojení. 

IMG_4565.jpg
IMG_4519.jpg
IMG_4581.jpg
IMG_4528.jpg
IMG_4601.jpg
IMG_4633.jpg
IMG_4643.jpg
IMG_4662.jpg

Na ty večerní fotky jsem se moc těšila. Ta atmosféra ze světýlek, líbí se vám to? Mě ano. Děkuji všem, co dorazili a oslavili semnou mé narozeniny. Ráda bych z toho udělala tradici, tak snad se do toho zapojíte s námi :-) Jo a jaký jsem měla rok od svých třicetin? Jednoduše skvělý. Není  vůbec nic na co bych si mohla stěžovat. Jsem šťastná, pyšná máma, mám skvělého muže, jsem spokojená v práci, dostala jsem obrovskou chuť věnovat se blogování a nějakým vlastním projektům, tak držte pěstičky. Mějte se krásně a hlavně nebuďte sami a obklopujte se skvělými lidmi, jako já, V.

V muzeu trabantů

V muzeu trabantů

Vyletněná Veru

Vyletněná Veru