Veru a její třicetiny

Veru a její třicetiny

Je to za mnou... Je mi třicet. Netajila jsem se tím, že se na tohle číslo-věk strašně moc těším. Nedokážu moc slovy popsat pocity, proč pro mě je zrovna třicítka tak důležitá, vždy mě napadne jediná odpověď: "Konečně jsem dospělá". Věděla jsem, že bych tyhle třicetiny chtěla oslavit, že bych si jednou i já zasloužila narozeninovou oslavu, oslavu o které se bude ještě pár dnů mluvit a vzpomínat na ni s úsměvy na tváři. Mohu vám zcela upřímně říct, že se mi to splnilo a možná jsem si celou oslavu užila více, než jsem čekala. Narozeninové oslavě předcházely měsíce příprav a plánování, nechala jsem si skoro celou oslavu udělat na klíč od Martiny z The Senses. Prostory The Senses mě okouzlily na jedné prezentaci značky, kam jsem byla pozvaná jako blogerka. Už tehdy jsem si řekla, že místo je dokonale světlé, stylově zařízené, máme ho kousek od baráku, s parkováním v okolí taky nebude problém... Jako první jsem do firmy napsala email, potěšila mě rychlá pozitivní reakce. Naslédovalo x osobních schůzek, desítky emailů, kde jsme ladily milion věcí. Pro Martinu, která měla oslavu na starost nebyl nic problém, oslavy zde organizuje pravidelně, tudíž ji nic nemohlo zaskočit. Já jsem ji musel spíše brzdit :-) Rozhodla jsem se slavit v neděli odpoledne, nechtěla jsem přátelům blokovat sobotu a myslím si, že to byl super nápad. Několik týdnů předem jsem svým blízkým přátelům nahlásila termín oslavy, moc mi záleželo aby semnou dotyční v ten den byli. Lukášci byli na oslavě samozřejmostí, bez nich bych neslavila. Skvěle jsem se cítila také díky líčení. Má skvělá kamarádka Dita mě přijela před oslavou nalíčit a já jsem se cítila přímo božsky! Chtěla jsem zářit a zářila jsem :-) Myslím si, že již není potřeba mluvit, nyní vás provedu oslavou formou fotogalerie, dostala jsem 230 nádherných fotek od našeho spřáteleného fotografa Lukáše Baxy a vám ukážu ty opravdu TOP. Zachytil skvěle atmosféru narozenin, co říkáte? :-)

Snad jsem na nikoho nezapomněla a každý z mých skvělých přátel se na fotečce našel :-) Fotky jsou plné úsměvů, jak spontánních tak pózovacích :-D Nyní pár děkovných řádků. Poděkovat bych chtěla Martině, která prostory na oslavu připravila, zajistila firmu, která připravila výborný catering a sladký koutek. Já jsem Martine přivezla květiny, mega balonky a svítící písmena, vše opět krásně a vkusně naaranžovala do stylového prostoru. Dále děkuji všem zúčastněným, že jste se mnou mé krásné třicetiny oslavili, také díky vám byla má oslava dokonalá. Ty nádherné dárky si ani nezasloužím!!! Asi jsem byla hodná :-) Ráda bych řekla, že kapitolu #veruAjejiTricetiny uzavírám, ale není tomu tak, následovat budou články, kde se objeví nádherné narozeninové dárky, protože si zaslouží vaši pozornost. Snad se vám fotky z oslavy líbí, těším se na vaše komentáře, Veru.

Prostory - The Senses, Catering - Catering Fingerfoods, Sladký koutek - Velvet Bakery Prague, Svítící písmena - Svítící písmena, Foto - Lukáš Baxa

Legrace díky splachování

Legrace díky splachování

Lirene balíčky vyhrávají

Lirene balíčky vyhrávají