Veru a její malé radosti č. 3

Veru a její malé radosti č. 3

Dlouho jsme zde neměla článek o věcech, které mi dělají radost :-) Jsem člověk, který se obklopuje maličkostmi, které ve finále tvoří důležitý celek a mě dělají spokojenější a šťastnější. Dnešní fotografie jsou laděné do šedých a stříbrných tónů. I u mě - milovnice zlaté se tyhle věci najdou :-) Snažila jsem se o trochu jiné fotografie, než jste u mě zvyklí, tak snad se vám to bude líbit. O čem bude článek? Bude o hudbě, kde vám popíšu svůj oblíbený playlist a vztah k hudbě, zpěvu a tak. Dále zmíním kontaktní čočky, se kterými bojuji dnes a denně, zase ta káva a nový hrníček, jemné řetízky na krk a pár řádků si dovolím i k čističi mezizubních prostor...

Na Vánoce jsme od rodičů dostaly sonické zubní kartáčky Philips, o těch dnes ale psát nebudu (ovšem článek si zaslouží), k nim jsme si koupili ústní sprchu Philips Sonicare a doma tomuto přístroji lidově říkáme "prostřikovač". Ústní sprcha u nás má čestné místo vedle kartáčků a používáme ji denně. A co tenhle zázrak vlastně umí? Zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit, odstraňuje až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí, pomáhá předcházet tvorbě kazů mezi zuby. Je to rychlovka, stačí pouhá minuta. Doporučuji, u nás doma používáme s ústní vodou, která vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií. Zajímá mě, zdali znáte tenhle přístroj? Anebo dáváte přednost mezizubním kartáčkům a nitím?

Jemné řetízky na krk nebo ruku, mám doma x kousků z Pandory a nesundávám je. Nově mám doma krásný řetízek na krk s křížkem z dílny šikovné Dominiky a jejího eshopu D.minique. Od Domči mám i několik náramků na ruku a mohu zcela upřímně říct, že je strašně šikovná a talentovaná. Je vidět, že šperky tvoří s láskou, má proto cit. Vyplatí se sledovat Dominiky Instagram, je hodně inspirativní a prozrazuje novinky, na které se můžeme těšit. Já to dělám a poté utrácím pochopitelně... 

Facetune 2.jpg

Hudba. Miluji hudbu, doma mi může hrát 24 hodin v kuse Óčko a v práci mi jede nonstop Youtube, v autě jasná Evropa 2, v tunelu snesu Radiožurnál :-P Jsou písničky, které si můžu pouštět pořád dokola a prostě mě stále baví. Měla bych zmínit, že si i zpívám, v autě hodně nahlas. Myslím si, že u toho by jste být nechtěly. Miluji naše sluchátka Beats, jsou popravdě mého muže, ale používáme je doma všichni i Lukášek. Nejvíc mě na nich baví to, že k nim není potřeba kabel, sluchátka se pomocí Bluetooth spárují s iPhonem, Macbookem, nebo iPadem. Další výhoda je, že sluchátka můžete používat až 40 hodin nabité, nabíjení probíhá strašně rychle. O tom, že srdcem sluchátek Beats je precizně odladěná audiosoustava zde snad ani nemusím psát, prostě TOPka. 

Můj TOP playlist aktuálně, proklikem vás odkážu na Youtube - Drake, Katy Perry, Marpo, Pavel Calta, Ewa Farna, Dara Rolins, Justin TimberlakeRobin Bengtsson - Eurovision 2017, Justin Bieber, Biffy Clyro a LP. A mohla bych pokračovat do halelůja :-)

Nový hrnek na kávu, který jsem si koupila u "Mekáče" (tuším při návratu z hor z Itošky). Nevím, zdali se prodává i u nás, ale moc se mi líbil a já se hlavně ztotožňuji s nápisem Morning checklist - coffee, coffee, coffee :-) Na jaké kávě ujíždím v posledních dnech nejvíce? Řeč je stále o kávě Nespresso - jak jinak. Můj favorit je DULSÃO DO BRASIL, dále VOLLUTO a nově si ráda dávám kávu i večer, víte o tom, že má Nespresso novou bezkofeinovou kávu? Je to RISTRETTO DECAFFEINATO a skvěle zapadla do party bezkofeinových káv. Tu vám ráda představím třeba příště...

Kontaktní čočky, o těch jsem vám psala již na Instagramu (ZDE), svěřila jsem se vám, že nyní používám nějaké kontaktní čočky z Fokus Optik, jsou to denní čočky a nevyhovují mi, prostě mi nesedí. Oči mi vysychají, jsou červené, vypadají unaveně a po celém dni mě bolí hlava. Na instáči jste mi doporučovaly x různých typů čoček - Biofinity, Cooper Vision Profit Professional, Airoptix, Acuvue atd. Já jsem se od té doby stále nehnula - musím vypotřebovat zásoby co mám doma a pak to vyřeším. Zde zcela upřímně přiznávám, že jak se nebojím bolesti, tak na operaci s očima bych nikdy nešla, bojím se a mám plno předsudků a nočních můr. To více koketuji s koupí nových brýlí, nějaké kulaté obroučky. No nechte se překvapit. Jak to máte vy? Čočky vs brýle? 

Tak tohle jsou mé další všední radosti. Opět jsem vám prozradila něco více o mně, tak snad se vám článek líbil. Výše jsem vám položila několik otázek, tak se budu těšit na vaše názory a zkušenosti. Snad se vám líbil i můj playlist, budu ráda za ten váš :-) ať neposlouchám pořád ty stejný písničky. Jo a ještě se vrátím k mému Youtube kanálu, ať si pustím cokoliv - vždycky to skončí u Taylor Swift, nechápu ten algoritmus :-) Mějte se krásně, V.

Stále bojuji v právě probíhající soutěži MAMAblog roku v kategorii Lifestyle. Na webu MAMAblog roku je pro vás hlasující připraveno několik desítek výher!!! Vyhrává ten, kdo hlasuje, tak zkuste štěstí. Hlasovat můžete ZDE.

Dokonalá aviváž Coccolino

Dokonalá aviváž Coccolino

Čtvrté narozeniny

Čtvrté narozeniny