Veru a její malé radosti č. 3

Dlouho jsme zde neměla článek o věcech, které mi dělají radost :-) Jsem člověk, který se obklopuje maličkostmi, které ve finále tvoří důležitý celek a mě dělají spokojenější a šťastnější. Dnešní fotografie jsou laděné do šedých a stříbrných tónů. I u mě - milovnice zlaté se tyhle věci najdou :-) Snažila jsem se o trochu jiné fotografie, než jste u mě zvyklí, tak snad se vám to bude líbit. O čem bude článek? Bude o hudbě, kde vám popíšu svůj oblíbený playlist a vztah k hudbě, zpěvu a tak. Dále zmíním kontaktní čočky, se kterými bojuji dnes a denně, zase ta káva a nový hrníček, jemné řetízky na krk a pár řádků si dovolím i k čističi mezizubních prostor...

Na Vánoce jsme od rodičů dostaly sonické zubní kartáčky Philips, o těch dnes ale psát nebudu (ovšem článek si zaslouží), k nim jsme si koupili ústní sprchu Philips Sonicare a doma tomuto přístroji lidově říkáme "prostřikovač". Ústní sprcha u nás má čestné místo vedle kartáčků a používáme ji denně. A co tenhle zázrak vlastně umí? Zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit, odstraňuje až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí, pomáhá předcházet tvorbě kazů mezi zuby. Je to rychlovka, stačí pouhá minuta. Doporučuji, u nás doma používáme s ústní vodou, která vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií. Zajímá mě, zdali znáte tenhle přístroj? Anebo dáváte přednost mezizubním kartáčkům a nitím?

Jemné řetízky na krk nebo ruku, mám doma x kousků z Pandory a nesundávám je. Nově mám doma krásný řetízek na krk s křížkem z dílny šikovné Dominiky a jejího eshopu D.minique. Od Domči mám i několik náramků na ruku a mohu zcela upřímně říct, že je strašně šikovná a talentovaná. Je vidět, že šperky tvoří s láskou, má proto cit. Vyplatí se sledovat Dominiky Instagram, je hodně inspirativní a prozrazuje novinky, na které se můžeme těšit. Já to dělám a poté utrácím pochopitelně... 

Facetune 2.jpg

Hudba. Miluji hudbu, doma mi může hrát 24 hodin v kuse Óčko a v práci mi jede nonstop Youtube, v autě jasná Evropa 2, v tunelu snesu Radiožurnál :-P Jsou písničky, které si můžu pouštět pořád dokola a prostě mě stále baví. Měla bych zmínit, že si i zpívám, v autě hodně nahlas. Myslím si, že u toho by jste být nechtěly. Miluji naše sluchátka Beats, jsou popravdě mého muže, ale používáme je doma všichni i Lukášek. Nejvíc mě na nich baví to, že k nim není potřeba kabel, sluchátka se pomocí Bluetooth spárují s iPhonem, Macbookem, nebo iPadem. Další výhoda je, že sluchátka můžete používat až 40 hodin nabité, nabíjení probíhá strašně rychle. O tom, že srdcem sluchátek Beats je precizně odladěná audiosoustava zde snad ani nemusím psát, prostě TOPka. 

Můj TOP playlist aktuálně, proklikem vás odkážu na Youtube - Drake, Katy Perry, Marpo, Pavel Calta, Ewa Farna, Dara Rolins, Justin TimberlakeRobin Bengtsson - Eurovision 2017, Justin Bieber, Biffy Clyro a LP. A mohla bych pokračovat do halelůja :-)

Nový hrnek na kávu, který jsem si koupila u "Mekáče" (tuším při návratu z hor z Itošky). Nevím, zdali se prodává i u nás, ale moc se mi líbil a já se hlavně ztotožňuji s nápisem Morning checklist - coffee, coffee, coffee :-) Na jaké kávě ujíždím v posledních dnech nejvíce? Řeč je stále o kávě Nespresso - jak jinak. Můj favorit je DULSÃO DO BRASIL, dále VOLLUTO a nově si ráda dávám kávu i večer, víte o tom, že má Nespresso novou bezkofeinovou kávu? Je to RISTRETTO DECAFFEINATO a skvěle zapadla do party bezkofeinových káv. Tu vám ráda představím třeba příště...

Kontaktní čočky, o těch jsem vám psala již na Instagramu (ZDE), svěřila jsem se vám, že nyní používám nějaké kontaktní čočky z Fokus Optik, jsou to denní čočky a nevyhovují mi, prostě mi nesedí. Oči mi vysychají, jsou červené, vypadají unaveně a po celém dni mě bolí hlava. Na instáči jste mi doporučovaly x různých typů čoček - Biofinity, Cooper Vision Profit Professional, Airoptix, Acuvue atd. Já jsem se od té doby stále nehnula - musím vypotřebovat zásoby co mám doma a pak to vyřeším. Zde zcela upřímně přiznávám, že jak se nebojím bolesti, tak na operaci s očima bych nikdy nešla, bojím se a mám plno předsudků a nočních můr. To více koketuji s koupí nových brýlí, nějaké kulaté obroučky. No nechte se překvapit. Jak to máte vy? Čočky vs brýle? 

Tak tohle jsou mé další všední radosti. Opět jsem vám prozradila něco více o mně, tak snad se vám článek líbil. Výše jsem vám položila několik otázek, tak se budu těšit na vaše názory a zkušenosti. Snad se vám líbil i můj playlist, budu ráda za ten váš :-) ať neposlouchám pořád ty stejný písničky. Jo a ještě se vrátím k mému Youtube kanálu, ať si pustím cokoliv - vždycky to skončí u Taylor Swift, nechápu ten algoritmus :-) Mějte se krásně, V.

Stále bojuji v právě probíhající soutěži MAMAblog roku v kategorii Lifestyle. Na webu MAMAblog roku je pro vás hlasující připraveno několik desítek výher!!! Vyhrává ten, kdo hlasuje, tak zkuste štěstí. Hlasovat můžete ZDE.