Veru a její lymfa 1. část

Veru a její lymfa 1. část

My ženy to nebudeme mít v životě nikdy jednoduché... Například já, celoživotně bojuji s nadváhou a to je mi pouhých 30 let. Tak nějak jsem se smířila s tím, že to je geneticky dané, ale i přesto jsem se rozhodla že s tím budu bojovat. Stačilo "jen" změnit životosprávu a životní styl. Žádné diety, ani hladovění! Ale i tímhle jsem si již prošla. A nyní, když se začínám blížit ke své vysněné váze, kdy to jde pochopoitelně pomaleji... Rozhodla jsem se zainvestovat do různých procedůr v Asklepionu, díky kterým se k vysněné postavě zase o krok přiblížím. V dnešním článku vám prozradím, kterými procedůrami jsem si prošla, představím je odborněji ale i svými slovy a jaký na vše mám názor.

Zadržuji vodu, to je vidět i pouhým okem a když jsem vlezla na váhu, tak mi to speciální měření i potvrdilo. Vše bylo červeně v kritických hodnotách, smutný pohled. Naštěstí se s tím v dnešní době dá něco dělat a mé partie si dopřály naprosto skvělou péči. S čím nejvíce bojuji? Respektive s jakými partiemi? Jsou to hýždě, stehna, "madla lásky", ruce a bříško. Podtrženo sečteno jsem spokojená jen se svým hrudníkem :-) Mě by zajímalo, jak jste se svými stehny například spokojené vy? Mě byly potvrezny má slova, že tvar stehen je především dán geneticky, ale přirozeně se na něm podílí také životospráva a životní styl... Já budu mít stehna jako ze žurnálu, cítím to.

IMG_8375.jpg

Pro účinné ošetření lymfatického systému je vhodné kombinovat ruční a přístrojovou terapii, tak jsem si svých 10 procedůr i naplánovala.

Lymfa je průhledná tekutina, která koluje v lymfatickém systému. Může být příčinou mnoha našich problémů, vzniká v mezibuněčných prostorech z tkáňového moku. Sbíhá se do mízních vlásečnic, cév a pokrčuje do uzlin, které ji filtrují. Odtud putuje do žilního systému. Porušením stěn mízních cév může vést k otokům.

IMG_8374.jpg

Ruční lymfodrenáž

Ta zásadně ovlivňuje regeneraci organismu, přes léčbu obezity až po formování postavy. Pozitivně také působí na zpomalení stárnutí pokožky, odstranění otoků obličeje (na to já trpím strašně moc) i končetin, zlepšení akné a celulitidy. Ruční lymfodrenáž příznivě ovlivňuje a posiluje imunitní systém. Je to speciální jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém, kterou by měl provádět jen školený certifikovaný specialista. Dobře provedená lymfodrenáž funguje vždy a u každého!

Učinná a správná lymfodrenáž je prováděna přesným tlakem. Lymfodrenáž nesmí bolet, nesmí způsobit zarudnutí kůže a neměla by být kratší než 30 minut.

Jak jsem ruční lymfodrenáž vnímala já? Byla jsem na takové masáži poprvé, vůbec jsem nevěděla co od toho mohu očekávat. Byla jsem příjemně překvapená. Zkušená paní masérka postupovala opravdu profesionálně, nevynechala na mém těle jediné místo. Masírování neboli rozproudění lymfy nebylo bolestivé, i přestože bylo stlačení bodů hodně intenzivní. Soudím, že byla masáž provedena dobře, chodila jsem hodně intenzivně na záchod a celá jsem se cítila lehčí, nožky jsem měla lehounké jako pírko!!!

IMG_8380.jpg

LPG lipomasáž

Je jedinečná metoda, která zpevňuje pokožku celého těla a odbourává nežádoucí tuk. Toto přístrojové ošetření funguje na principu mechanické biostimulace. Během příjemné masáže se v kůži nastartují ozdravné a detoxikační procesy. Zároveň se podpoří tvorba látek důležitých pro pevnost a vitalitu pokožky. LPG je skvělý přístroj na vyhlazení celulitidy, zpevnění kůže a odbourání tuku.

Hlavice jemně nasaje kůži a motorizované válečky ji příjemně masírují. Nastavením různé intenzity ošetření a směru válečků můžeme efektivně působit na konkrétní problém. LPG významně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. To jsou tělu vlastní látky odpovědné za její pružnost a vitalitu.

Tělová hlavice přístroje dokáže štěpit a odbourat tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky. Tyto faldíky většinou nejdou odstranit dietou ani cvičením. Přístroj vytváří vakuovou vlnu, zatímco motorizované válečky působí na problematické partie. Během ošetření mají pacienti na sobě elastický overal, který pomáhá hlavici se volně pohybovat po těle.

LPG pomůže tam, kde ani cvičení nezabírá!!!

  • odstraňuje celulitidu a odbourává nežádoucí tuk
  • přirozeně zformuje postavu a zpevní pleť
  • podporuje tvorbu kolagenuelastinu a kyseliny hayluronové
  • okysličuje a detoxikuje pleť
  • výrazně napomáhá vstřebávání otoků a hematomů po operaci
  • urychluje hojení a vyhlazení jizev
  • odstraňuje pocit unavených nohou

Jak jsem LPG lipomasáž vnímala já? Jako dokonale relaxační procedůru. Nejvíc jsem se unavila při soukání se do bílého oblečku :-) Pak už jsem si jen užívala celý proces, kdy mi hlavice nasávala tuk a válečky mě promasírovaly. Doslova jsem cítila jak se tuky odbourávají tzv. drtí. Bylo to vždy 45minut, které mě nastartovaly do dalších dnů. Opět skvěle fungovalo odvodnění a měla jsem to potvrzené i na převážení od mé výživové poradkyně. Já osobně vnímám i hladší pokožku. Celulitida je na zadku a stehnech stále, ale je to v menším měřítku a tak nějak se na ni kouká lépe :-) 

V příštím článku bych vám ráda popsala zeštíhlující/zpevňující masáže a zábaly, které byly součástí mého balíčku 10 procedur. Za mě super investice. Strávila jsem v Asklepionu 10týdnů a bylo to skvělé. Kdyby vás zajímal ceník procedůr. nahlédněte ZDE. A s jakýmkoliv dotazem se na mě obraťte, V.

 

Kila jdou dolů i nahoru

Kila jdou dolů i nahoru

Baileys aneb holčičí pití

Baileys aneb holčičí pití