Veru a její BABY SHOWER párty

Veru a její BABY SHOWER párty

Nevěřila jsem, že se téhle párty někdy dočkám. Měla jsem vlastní Baby Shower, který mi zorganizovala jedna z mých nejlepších kamarádek. Vše bylo v režii Janinky z Great moments by Jane a když říkám vše, myslím opravdu vše. Já vám v dnešním článku popíšu, jak to celé probíhalo a taky představím všechny dodavatele, kteří si to zaslouží. Baby shower jsme pojaly jako snídaňový brunch, místo jsem navrhla já a to kavárnu Moje místo mého kamarády Honzy, který se nám také celé dopoledne věnoval. Je to obrovský sympaťák a radost na něj pohledět, je vidět, že má svou práci opravdu rád! Baby shower byl tématický a jako hlavní motiv vybrala Janinka mou oblíbenou monsteru - list monstery v kombinaci se zlatou a stříbrnou.

Veru_DSB03958.jpg

Věděla jsem, že je Jáňa kouzelnice, i přesto mi vyrazila dech a při příchodu do kavárny jsem se rozplakala, to co na místě připravila bylo jedním slovem dokonalé, jednoduché, prostě nádherné, každý detail byl promyšlený a vyladěný. O dechberoucí sladký koutek neboli sweet bar se postarala šikovná Verunka z Cup Cakes Veronika. Nikdy nepochopím, jak může být někdo takhle šikovný a talentovaný, Veru velký palec nahoru, sladké bylo krásné ale i chuťově výborné, děkuji za všechno! O květinové aranžmá se postarala Floristino Kristino a listy monstery zdobí mou domácnost dodnes.

Veru_DSB03323.jpg
Veru_DSB03325.jpg
Veru_DSB03187.jpg
Veru_DSB03197.jpg
Veru_DSB03331.jpg

Přišla jsem mezi prvními a hned po mě začaly chodit pozvané kamarádky, mé nejbližší kamarádky, ženy, které mě mají rády a chtěly semnou můj baby shower prožít! Krásky se společně s námi všemi těšily na dvojčátka. O veškeré psané detaily se postarala má kamarádka Táňa Adam, kterou jsem vám zde již x krát představovala. Táňa vede i kurzy krasopísma a k tomu peče i výborné perníčky. Táni děkuji, všechno bylo profesionální a nádherné.

Veru_DSB04169.jpg
Veru_DSB03406.jpg

Ty úsměvy na fotografiích jsou pro mě nejvíc! Jakmile jsme byly kompletní, objednaly jsme si snídani a skvěle se bavily. Honzík nám vařil výborné kávky, míchal nealko drinky, pouštěl super hudbu. Byl to typický babinec a já jsem si sobecky užívala to, že jsem středem pozornosti. Opět mi došlo, že nejsem sama, obklopuji se skvělýma kamarádkama :-) Dvojčátka dnes již mají ty nejlepší tetičky!

Veru_DSB03473.jpg
Veru_DSB04348.jpg
Veru_DSB04188.jpg
Veru_DSB04740.jpg

No a když došlo na rozbalování dárků, tak mi tekly i slzy… Dostala jsem tolik pokladů pro miminka, všechno věci, které jsem si přála a které dnes již zdobí postýlky miminek a brzy postýlky dozdobí i miminka :-) Krásky děkuji za všechny dárečky a přáníčka! Mám dost fotek, kde slzím, slzičky štěstí i dojetí, ale není to publikovatelné, tak vás toho pohledu ušetřím. Já miluji fotky s úsměvem, znáte mě. Svítící nápis, respektive můj hastag #verujevtom byl zapůjčený od děvčat Brity a Terky ze Svítících písmen.

Veru_DSB04939.jpg
Veru_DSC02819.jpg
Veru_DSB05652.jpg
Veru_DSB04512.jpg

No a že si s holkama v pravé poledne i trsneme, tak o tom se mi ani nesnilo :-) Prostě pravá párty, kde se ženský umí rozjet i s nealko drinkama!!! Tyhle fotky si dám snad do rámečku, ty se mi líbí ze všeho nejvíc :-)

Veru_DSB05439.jpg
Veru_DSB05569.jpg
Veru_DSB05724.jpg
Veru_DSB05810.jpg
Veru_DSB03266.jpg

Tohle je TA ŽENA, která pro mě baby shower připravila! Člověk, který má srdce větší než je celá Ořechovka. Janinko zlatá, i po měsíci si myslím, že jsem si tohle celé od tebe vůbec nezasloužila. Děkuji ti za to, že jsem se cítila milovaná a výjimečná. Tenhle den neměl chybu a bude patřit na seznam mých TOP dnů, které ve svém životě mám… Jenom díky tobě.

Veru_DSB05686.jpg
Veru_DSB05709.jpg
Veru_DSC02555.jpg

Tak jsem se těšila se svými kamarádkami na příchod dvojčátek :-) Pro mě dokonalý baby shower! Nebyl by, kdyby nedorazila parta super ženských!!! Holky moje :-) Já vím, že jsem již trapná, ale děkuji, že vás mám ve svém životě a těším se až vám všem postupně představím naše mini lásky, které jsou zde již s námi…

Přehledný seznam dodavatelů:

Koncept, organizace: Great moments by Jane; Kavárna: Moje místo; Sladké pohoštění: Cup Cakes Veronika; Květiny: Floristino Kristino; Svítící písmena: Svítící písmena; Texty s krasopísmem: Táňa Adam; Paraván+stolečky pronájem: Donate

Jak andílci na svět přišli

Jak andílci na svět přišli

Rodinný víkend na zámku Berchtold

Rodinný víkend na zámku Berchtold