Věrný pomocník Panthenol

Věrný pomocník Panthenol

Dovolená je za námi, bylo nám skvěle :-) Počasí nám přálo a sluníčko hřálo :-) Letos jsme byli poprvé na sluníčku, samozřejmě, že jsme se chránili krémy s faktory (o krémech, které jsme používali letos, vám napíšu brzy)... Ale znáte to, jsou místa, kam si nedosáhnete, muž je daleko na moři (užívá si jízdy na paddleboardu) a večer to vidíte! Spálená záda, přesně v místech, kam si nedosáhnete - pokud nejste hadí žena :-) No ale žádná panika, byla jsem naprosto v klidu, protože i letos jsem na dovolenou vyrazila s věrným pomocníkem Panthenolem. Jeho chladící efekt je dokonalý, moc mi vyhovovalo i to, že se rychle vstřebává, nebyla jsem po aplikaci ulepená a krásně jsem voněla. Možná stojí za zmínku, že Panthenol se nemusí používat jen v případě spálené pokožky, je naprosto skvělý a ideální k použití po každém slunění. Níže vám výrobky představím detailněji...

PANTHENOL omega Tělové mléko s rakytníkem 9%

 • eliminuje zarudnutí pokožky po slunění
 • ochlazuje pokožku
 • hydratuje a regeneruje
 • rychle se vstřebává
 • s exotickým brazilským parfémem

Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody.

Panthenol omega s Rakytníkem má ještě bráchu a to Panthenol s Aloe Vera.

PANTHENOL omega Tělové mléko s aloe vera 9%

 • obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci
 • ALOE VERA pro extra vysokou hydrataci pokožky
 • příjemná parfemace
 • navíc alantoin a vitamínový komplex
 • bioaktivní ochrana pokožky proti stárnutí

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky obsahu vitamínů A, E, F, tělové mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Oba dva Panthenoly se snadno nanáší, rychle se vstřebávají a nezanechávají na pokožce mastný film. Přípravky neobsahují parabeny, ani chemické konzervační látky či barviva, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči .

Myslím si, že pomocníka se jménem Panthenol musíme znát všichni :-) Jaké jsou vaše zkušenosti? Znáte? Používáte? Popř jaký osvědčený recept na spálenou pokožku? Najdou se zde nějaké osvědčené triky? Těším se na vaše komentáře, V.

PS: Fotky jsem fotila při západu slunce a trochu "sežehnutá" sluníčkem :-)

Více na www.pan-thenol.cz

Chorvatsko 2017

Chorvatsko 2017

Mentos S A Y H E L L O

Mentos S A Y H E L L O