Ve starém domě

Ve starém domě

Trávíme prodloužený víkend na Moravě u rodiny. Kluci se mě vyzvedli na Vistě a přesunuli jsme se na chatu manželových rodičů v Osoblaze. Trávíme tady čas všichni společně my i Lukáškovi prarodiče. Já si maximálně užívám toho, že mě Lukášek vůbec nepotřebuje a že si užívá péči a náklonnost babičky s dědou. Dnes dopoledne jsem se mé tchyně Zorky zeptala, zdali je zde v Osoblaze nějaký starý barák, kde by se daly pořídit nějaké fotečky - nějaký kontrast staré vs nové. S nadšením mi řekla, že rodinní známí vlastní rodinnou vilku kousek od nás. Zavolali jsme jim, domluvila jsem si, že mi odemknou a pustí mě dovnitř. Nebudu vám zde psát historii vilky, nic podobného. Prostě jsem potřebovala prostor, kde nafotím cool mikinu, skvělé tepláky a slušivou čepici, tak jsem tam ihned vyrazila :-) A nafotila jsem pro vás nový Lukáškův outfit od české značky SHARK IN THE PARK, znáte? Mě je ctí, že vám dnes tuhle českou značku mohu představit! Více info níže v článku...

Konečně jsem objevila i zlatý český ručičky!!! O skvělých slovenských značkách vám píšu často, dnes to bude ryze české. S majitelkou Bárou jsem se sešla osobně v jedné krásné kavárně na Jiřího z Poděbrad a co mám úplně nejradši na takových setkáních?!? Když se zeptám:  "Co tě k tomu vedlo, založit si svou značku?" Tak to, jak se dotyční vždy rozzáří a s takovou láskou, zaujetím a vášní mi o celém projektu vypráví. Svěřují se mi, že nic není tak snadné jak se na začátku zdálo, že je pořád nějaké zpoždění, ale vždy to ve výsledku stojí za to!!! Často slýchám od takhle talentovaných maminek, že jim prostě nabídka H&M, Zary, Nextu a podobných řetězců nestačí, že jim potisky Spidermanů, Elzy a Mimoňů nevyhovují. S čímž se ztotožňuji a proto ráda tyhle šikovné lidi podpořím a hlavně doporučím vám - čtenářkám/maminkám :-) Chtěla bych mít tu odvahu! Pustit se do vlastního projektu!!! Proč sakra nevyužiji svých zkušeností z dob studia na vysoké škole textilní v Liberci? Prostě na to nemám "koule". Třeba jednou...

Více o SHARK IN THE PARK: 

Originál v moři oblečení pro děti! Jako dítě jsem si přála mít obchod s dílnou, vše pod jednou střechou, kde bych tvořila a prodávala vlastní oblečení. Tajně jsem se vkrádala za mámin šicí stroj. Neskutečně mě lákalo zhmotnit svoje představy a obléknout se do nich. Když se nám narodil syn, začala jsem přemýšlet nad jeho oblečením. Zdálo se mi, že nemám z čeho vybírat, ačkoli dětského oblečení je všude dost. V tu chvíli to bylo jasné. Zrodil se SHARK IN THE PARK, který je trochu hravý, trochu dravý, zkrátka jako každé dítě.

Založili jsme rodinnou firmu. Otevřeli e-shop s originálním dětským oblečením, které je inspirováno prostředím prážského "horního" Žižkova, kde žijeme. Oblékáme malé "kidstery" - kluky, co vědí jak být cool a holky, kterým růžová nic neříká. Naším přáním je podpořit dobrý vkus Vašich dětí už od raného věku. Myslíme si, že vše, co nás obklopuje, je pro kvalitu života moderního člověka důležité, oblečení nevyjímaje. Náš styl je městský, přesto přemýšlíme nad pohodlím a praktičností u každého kousku. Vybíráme příjemné látky, kvalitní zpracování je pro nás podmínkou. 

Většinu věcí si děláme sami. Ať už jde o obrázky na trička, ručně potištěné látky nebo dobře padnoucí střih. Výrobu zadáváme českým firmám. Děláme originální dětské oblečení pro děti od 0-7 let, které je 100% české. Přejeme si, aby Vaše děti byly "žralokem" v parku, kam rádi chodíte a bude nám potěšením, když si vyjdete s námi.

Motiv žraloka je skvělý! Myslím si že to našemu Lukáškovi padne. Musím zde vychválit kvalitní materiály, vše je příjemné na dotek, skvěle zpracované. Baru má trochu jiné číslování, proto se mi věci jeví jako větší, pokud budete kupovat, tak si na mě vzpomeňte. Lukášek měl pod tepláky hrubé punčochy, proto si myslím, že dělají tepláky trochu neplechu. Mají krásný snížený sed, super střih. Hodně zajímavý prvek je oranžové prošívaní loga, až po detailnějším zkoumání jsem si všimla, že je na čepici, teplácích i mikině. Moc se mi to líbí!

Mikina, tepláky, čepice - SHARK IN THE PARK; Boty - PUMA; Nákrčník - Reserved

Báru a její SHARK IN THE PARK jste mohli vidět na posledních dvou Dyzajn Marketech a pokud to není tajné, tak vám dnes prozradím, že bude k vidění i v listopadu na MINI festivalu (více info ZDE). Já ji tam půjdu moc ráda podpořit a pozdravit a při té příležitosti omrknu, zdali není na veletrhu více šikovných (československých) rukou :-) Znáte Báru a její žraloky? Ještě zmíním poslední novinku, nově šije i pro malé školáky (7-11 let), ale jde o limitovanou kolekci, tak nahlédněte ZDE a neváhejte. Těším se na vaše komentáře a přeji hezký zbytek neděle, V. 

Děkuji Věrce a Pavlovi Korchanovým za možnost nahlédnout do vaší vily.

Na skok ve Vistě

Na skok ve Vistě

Veru vyráží na výlet

Veru vyráží na výlet