Univerzální čisticí prostředek Sidolux

Univerzální čisticí prostředek Sidolux

Pro mě absolutní novinka a první zkušenost s produkty Sidolux. Na první pohled produkty nezaujmou, ale na první přičichnutí 100% ano. Já jsem milovnice vůně Marseillského mýdla, jedu dobu jsem byla silně závislá na jednom pracím prášku s tímhle mýdlem. Co mě dále zaujalo je univerzálnost produktu, umyla jsem s ním podlahu v celé domácnosti (kombinace plovoucí podlahy a dlažby), koncentrát jsem přidala i do vody na utírání prachu na mokro a odmastila jsem s ním kuchyňskou linku. Provoněla jsem si totálně celou domácnost a těším se vždy na další úklid. Snažím se vůni mýdla kombinovat i s růžovou nasládlou vůní, která je taktéž hodně intenzivní a hlavně obě jsou dlouhotrvající.

IMG_1425.JPG
IMG_1427.JPG

Více o produktech Sidolux:

Sidolux je všestranným vonným čisticím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu. Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017. Dokonalý pomocník pro rychlý a efektivní úklid s provoněním Vaší domácnosti, ano to je Sidolux univerzální prostředek na povrchy!

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít teplou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Otestované druhy Sidolux:

Vůně Sidoluxu Pink Cream má tyto tóny: Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti. 
Vůně Sidoluxu Marseillské mýdlo má tyto tóny: Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.

IMG_1430.JPG
IMG_1431.JPG

Pokud vám mé hodnocení nepřijde dostatečné, tak se můžete mrknout na názory a postřehy kolegyň z redakce Žena-in.cz ZDE.

IMG_1432.JPG
Leden ve fotografiích

Leden ve fotografiích

Nintendo Labo aneb interaktivní laboratoř

Nintendo Labo aneb interaktivní laboratoř