Trénujeme abecedu s Nesquik

Trénujeme abecedu s Nesquik

Snídaně pro děti, to je časté téma. My jsme zvyklí snídat společně ve všední dny i o víkendech. Všichni vstáváme společně, sejdeme se u stolu a jíme. Lukášek si v jídle nevybírá, jí všechno. Aby nejedl jen pečivo, zkusili jsme mu dát i cereálie do mléka a chutnalo mu. Nejraději si vše chystá sám, nalije si mléko do misky, odsype lupínky nyní tedy písmenka od Nesquik a jí. Občas ho nachytám, že si cpe písmenka do pusy i bez mléka. Já osobně si písmenka nechávám více rozmočit, Lukášek ne, ten jí ihned. Co si budeme povídat, je to rychlé a zasytí to. Pokud máte doma děti, co je snídat nebaví, věřím, že tahle novinka od Nestlé NESQUIK® Alphabet se jim bude líbit. Hravou formou se mohou ponořit do učení a rozšířit si své znalosti. Rodiče tak mohou se svými dětmi rozvíjet svět jejich fantazie – vymýšlet s nimi na písmenka různá slova a příběhy. Že někdy spojení slov nedávají smysl? To přece nevadí, hlavně, když je zábava a tu děti milují.  Pokud už děti znají písmenka nebo se je teprve učí, tak jim tyhle písmenka kupte a sami uvidíte, jak to děti baví…

IMG_8750.JPG
IMG_8761.JPG

Novinka Nestlé NESQUIK® Alphabet má lahodnou, jedinečně kakaovou chuť, důležité živiny pro výborný start do nového dne.  Určitě oceníte, že obsahuje o 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím.

IMG_8765.JPG
IMG_8756.JPG

Benefity novinky Nestlé NESQUIK® Alphabet 

  • Vysoký obsah celozrnné mouky (58%)

  • O 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím 

  • Vysoký obsah vlákniny

  • Vitamíny a minerální látky

  • Bez umělých aromat

IMG_8763.JPG
IMG_8753.JPG
IMG_8769.JPG

X krát jsem nachytala sama sebe, jak skládám slova z písmenek. Baví nás to všechny. Lukášek je předškolák a trochu již trénujeme abecedu, podepsat se umí jako Luky a nyní zkoušíme jiný level a to Lukáš, jde to pomalinku, ale jde to. Pokud si myslíte, že NESQUIK® Alphabet je jen pro děti, tak se mílíte, tyhle cerálie milují i dospělí, sama jsem byla překvapená, když jsem na jedné grilovačce dělala průzkum :-)

Show v Show Cars

Show v Show Cars

"Modré" novinky v mé domácnosti

"Modré" novinky v mé domácnosti