To je ale JUUJ chlapeček

To je ale JUUJ chlapeček

V pondělí jsme s Lukáškem neměli žádné plány, tak jsme vyrazili nafotit další outfit. Dnes vám představím slovenskou značku JUUJ. Mají v nabídce krásný sortiment, já jsem na JUUJ neobjednávala poprvé, tudíž jsem věděla, že budu s věcmi spokojená. Kdyby to jen šlo, objednám si z jejich nabídky všechno. Potřebuji pro Lukáška tepláky, roste a vytahuje se mi před očima, vybrala jsem tenké tepláky se sníženým sedem. Dále se mi líbila kombinace mikinového sáčka. Zamilovala jsem se do "matematických" triček + - = x . Nemám všechny, ale chci je :-) A tenká šmoulí čepice byla samozřejmostí, Lukáškovi tenhle styl sluší. Domů mi dorazil krásně zabalený balíček s milým vzkazem. Věci byly voňavé a nažehlené. Fotili jsme u krásné barevné zdi, znáte ji? Poznáte někdo kde jsme? 

Více o JUUJ:

"Značka JUUJ sa narodila v roku 2014 v malej rodinnej firmičke a vzišla z potreby vytvoriť kvalitné, štýlové a funkčné oblečenie pre nášho synčeka a jeho malých kamarátov. Máme radi minimalizmus, šedú a čiernu farbu a "mestský look". Vecičky, ktoré vytvárame, sú skor športové a veľmi pohodlné a ľahko kombinovateľné medzi sebou aj s inými značkami. Sú to kúsky, ktoré skvelo dotvoria každý outfit. Vyberáme si kvalitné materiály, ktoré su certifikované pre detičky do 3 rokov, takže sa nemusíte báť škodlivých farieb a chémie. Chystáme ešte kopec noviniek, tak nám držte palce."

Všechny věci jsou šité na Slovensku, žádná Čína. V posledních měsících (asi jste si všimly) ujíždím na věcech, které jsou od A do Z navržené, šité a odeslané s láskou...

Mám ráda doplňky, myslím si, že i takový řetízek Lukáškovi sluší a hodí se k němu...

Mikinové sako, tepláky, triko, čepice - vše JUUJ; Boty - Converse

Mám z fotek radost, vše bylo nenucené a pohodové. Fotili jsme u cesty, Lukášek se kochal auty, občas hodil nějakou pózu, gestíčko a ksichtík :-) Znáte slovenskou značku JUUJ? Pokud ne, doporučuji omrknout jejich eshop a krásnou nabídku v něm. Já si nyní brousím drápky na kraťásky, na triko - + a na batůžek. Mějte krásný den, Veru.

PS: Víte o nějaké české značce, která by se mi mohla líbit? Ráda podpořím šikovné lidi i na českém trhu :-)

Poprvé v pražském Dinoparku

Poprvé v pražském Dinoparku

Galavečer Sodastream

Galavečer Sodastream