Testovat budete vy-čtenářky

Testovat budete vy-čtenářky

Mám pro vás několik balení nových plen Pampers Premium Care, které bych chtěla aby jste vy - čtenářky a vaše ratolesti otestovali. Podmínky a co bych si přála zhodnotit budou níže v článku. Nyní pár řádků k novým Pampers plenám. Na trhu se před pár týdny představily nové inovované plenky, díky kterým se podařilo vyvinout ty nejměkčí plenky na českém trhu. Nové Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection obsahují vylepšené hedvábně jemné materiály a technologii magických absorpčních kanálků. 

Experti většinou vyhledávají ty nejkvalitnější věci ve svém okolí. Víte, že právě vaše miminko je takovým znalcem jemnosti? Děti totiž milují být obklopené jemností. Výzkumy ukazují to, co rodiče vědí už dávno, že děti opravdu preferují pocit příjemných materiálů na své pokožce. Ovšem pro děti mají měkké materiály daleko větší přínos. Ovlivňují celý jejich vývoj. 

V Pampers vědí, že je u plenek velmi důležitým parametrem i odolnost vůči vlhkosti. Proto tento nový produkt nabízí až dvanáctihodinovou ochranu před vlhkem. Je tak dokázáno, že pleny vydrží daleko déle suché než konkurenční výrobky. Jsou také prvními a jedinými plenkami, které využívají technologii takzvaných magických absorpčních kanálků. Ty umožňují rovnoměrně rozložit vlhko po celé ploše. Ukazatel vlhkosti vám navíc ukáže, zda je potřeba dítěti plenku vyměnit. 

Co musíte splnit, pokud chcete dobrovolně testovat? Pochopitelně musíte mít doma dítě, které ještě pleny využívá. Napište mi proč si myslíte, že právě vy jste vhodní na testování plen a nezapomeňte připsat velikost plen, které by pro vás byly ideální na testování. Věřím, že se mezi vámi najde někdo, kdo mi bude chtít s testováním pomoci. Ve výsledku by z toho mohl být hezký článek, prostě různé pohledy maminek na jednu stejnou věc, hm? 

Co by jste hodnotily? Přála bych si aby jste se vy maminky zaměřily na hodnocení zapínání, přizpůsobení tvaru těla, prodyšnosti, snadnosti přebalení, absorpce ve dne i v noci, úniku tekutiny a celkového dojmu, vzhledu... Nechci po vás žádné slohové práce! Jen vaše názory, postřehy, které já poté zapracuji do finálního článku. 

Délka testování? Líbilo by se mi, kdyby jste mi své odpovědi zaslaly na email do deseti dní od obdržení testovacího balíčku. 

Mám pro vás 2x velikost 2 (22 kusů plen), 2x velikost 3 (60 kusů plen), 2x velikost 4 (52 kusů plen) a 1x velikost 5 (44 kusů plen). Jedno balení plen si nechávám pro sebe na testování. 

Snad se vám do společného testování bude chtít :-) Já se na to moc těším! Netuším kolik vás bude chtít testovat, pokud vás bude více jak deset, tak budu losovat, pokud méně než deset, tak si sama určím vhodné kandidáty/experty. Psát proč chcete testovat právě vy mi můžete do středy 23.3.2016 do 20:00 hodin, následující dopoledne napíši jména kdo bude testovat! Mějte se krásně, Veru

Jarně/Velikonoční výzdoba

Jarně/Velikonoční výzdoba

Miluji akční dny

Miluji akční dny