Testování Ceresitu

Testování Ceresitu

V naší domácnosti dnes a denně bojujeme s vlhkostí. Napsala jsem na tohle téma již x článků. Je pochopitelné, že v zimě to bývá nejvíce znát, jelikož tolik nevětráme. Já každý druhý den peru dvě pračky prádla, denně vaříme a taky si napouštíme pravidelně plnou vanu. Z tohoto všeho se tvoří vlhkost, nejhorší je to se sušákama s prádlem. Sušičku nemám. Byla jsem moc ráda za možnost testování pomocníka Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, který vám níže detailněji představím.

IMG_6312.JPG

Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° napomáhá optimalizovat nadbytečnou vlhkost ve vzduchu a neutralizuje pachy prostřednictvím proudění vzduchu. Přístroj má aerodynamický tvar a jedinečný vzdušný otvor, kterým k tabletě proudí vzduch. Absorpční tablety s profilovaným tvarem jsou až o 40 % účinnější než tablety ploché. Přístroj funguje bez použití jakéhokoliv energetického zdroje. Již po sestavení přístroje a vložení tablety se začne dostávat vlhkost ze vzduchu a tableta začne ubývat. Po rozpuštění celé tablety je nutné vylít sesbíranou vlhkost v podobě tekutiny ze zásobníku a vložit tabletu novou. 

Klíčové vlastnosti

  • Pohlcování přebytečné vzdušné vlhkosti
  • Redukce vzniku plísní a neutralizace pachů
  • Vhodné do prostor do 50 m3
  • Aerodynamický tvar s unikátní 360° cirkulací vzduchu
  • Tableta AERO 360° z ultra absorpčních aktivních krystalů
  • Snadné použití bez elektrické energie
  • Prevence vzniku alergií či astmatických projevů
IMG_5683.JPG

Snadné použití bez energie

Velkou předností je, že pro svou činnost nepotřebuje přístroj žádnou elektrickou energii, ale funguje na fyzikálním principu. Po vložení tablety ihned vstřebává nadměrnou vzdušnou vlhkost, kterou přemění na roztok. Tableta AERO 360°, která je vyrobená z ultra absorpčních aktivních krystalů, postupně zmenšuje svůj objem. Po jejím rozpuštění je nutné vylít sesbíranou tekutinu a vložit novou tabletu. V místnosti do 20 m2 vydrží až 3 měsíce v závislosti na vlhkosti ve vzduchu a teplotě.

Patentovaný systém 2v1

V rámci patentované technologie tablety 2v1 pohlcovač kromě zabezpečení optimální hodnoty vlhkosti v místnosti účinně redukuje pachy a pomáhá snižovat riziko růstu plísní a tím vzniku alergií, astmatických projevů, podráždění kůže či ekzémů. Pro udržení zdravého prostředí vašeho domova je tím pravým pomocníkem. V balení naleznete také zdarma vůni do auta.

IMG_6314.jpg
IMG_6317.JPG

Ráda bych vám napsala, že se moje domácnost vlhkosti zbavila, ale není tomu tak. Musela bych mít asi pohlcovačů mnohem více, možná v každé místnosti nějaký. Co vám ale můžu napsat 100% že je vlhkost menší s Ceresitem, tableta se rozpouští rychle a brzy budu přikupovat nějakou další. Mým věrným pomocníkem je vysavač na okna od Viledy. Máte zkušenosti s Ceresitem?

Soutěž o vánoční balíček Phytomer

Soutěž o vánoční balíček Phytomer

Metalická soutěž

Metalická soutěž