Testovala jsem nový Pur Power Duo Effect

Testovala jsem nový Pur Power Duo Effect

Ke každodenní domácí práci nás všech žen neodmyslitelně patří umývání nádobí!! Proto je důležité aby jsme měly po ruce kvalitní čisticí prostředek, který si poradí s mastnotou a připečenými zbytky jídla. Pur Power Duo Effect si poradí nejen s tímto problémem, ale zároveň slouží jako prevence proti zanášení kuchyňského odpadu. A tenhle bonus mě vážně baví. U nás doma se denně vaří, peče a následně se zapíná myčka na nádobí a tomu předchází i odmáčení pekáčů a podobně. Po tom co jsem si pekáče skvěle odmastila touhle novinkou již nebylo potřeba je dávat do myčky. Odmašťující účinek nového Puru obstál na 100% v naší zatežkávací zkoušce. Překvapilo mě (příjemně), že i u téhle značky stačí dát na houbičku opravdu malou kapku a funguje to. Konzistence je tak akorát tuhá, příliš neteče, krásně pění, voní, i ruce po prostředku zůstavají jemné a nevysušené. 

IMG_2554.JPG

Obrovským plusem tohoto výrobku je, že při používání předcházíte zanášení odpadu, následného zápachu a v nejhorším případě i volání instalatéra!!!

IMG_2576.JPG

Nový Pur Power Duo Effect mě vážně baví, jeho vytuněný název odpovídá svým kvalitám. Je to super pomocník za srandovní peníze, nemám absolutně důvod ho v budoucnu měnit a experimentovat.

IMG_2586.JPG
IMG_2573.JPG

Děkuji redakci Žena-in.cz za možnost testování tohoto výrobku.

Lukášek si postavil robota

Lukášek si postavil robota

Veru zkusila Lash Lifting a vy můžete také

Veru zkusila Lash Lifting a vy můžete také