Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso

Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso

Dnes jen v rychlosti, opět na téma Nespresso závislost. Doma pomalinku začaly docházet kapsle v kávovaru, před očima mi začal blikat pomyslný varovný signál :-D a představa, že bych měla být den bez své oblíbené kávy mě ubíjela! Vyrazili jsme do centra - Pařížské ulice - do Nespresso boutique. Tam mě obslouží vždy milá obsluha s upřímnými úsměvy na rtech. S nadšením jim vždy řeknu, která káva je má oblíbená, kterou má rád můj muž a co ráda nabízím kamarádkám. Ráda dám na rady zkušených a vyzkouším i nějaké novinky! Vždy si sebou odnáším i katalog s kávou a příslušenstvím ke kávovaru, ať se můžu kochat a snít...

Miluji ten precizní a elegantní vzhled kapslí... Doslova se s nimi mazlím, někdy si kávu vybírám podle vzhledu, aniž bych věděla jak moc je káva intenzivní. Moje kamarádka Katy mě vystihla! Řekla: "Veru je Nespressem posedlá!" a měla pravdu :-)

Řekněte sami, není to oku lahodící a dokonalé? Je někdo, kdo by řekl, že mu nějaký tip Nespresso kávy nechutnal? V nabídce Grands Cruz je 23 druhů kapslí. Vybírat můžete Ristretto, Espresso, Lungo a Cappuccino. V nabídce jsou i kávy bez kofeinu. Příště si chci koupit/objednat balení intenzivní kávy ve speciálním obalu s panoramatem Prahy ZDE.

Když nastane čas Lukáškova spánku, přichází jedna z nejmilejších částí mého dne a to čas na zaslouženou kávu. Nejčastěji si dělám Cappuccino do svého oblíbeného hrníčku s písmenem V. Jako první si nechám našlehat mléko, poté přidám kapsli. Jakmile mám kávu hotovou zasedám na gauč a relaxuji, nedělám nic! Často se inspiruji dokonalými kávovými kreacemi ZDE. Těším se hlavně na letní ledové kávičky!

Moc se mi líbí příslušenství Nespresso, zatím doma nemám nic, ale věřím, že postupně a pomalinku si něco do domácnosti přikoupím. Líbil by se mi zásobník na kapsle, dále Cappuccino šálky a podšálky a nemám hezké sklenice na Latte Macchiato :-D

Pokud si říkáte, že jsem již trapná :-D tak vás asi nepotěším, v hlavě mě napadají další a další články na téma Nespresso. Chtěla bych napsat více o recyklaci kapslí, o zákaznické lince, o kávovarech, atd. Pokud mi nevěříte, že je kávička výborná, tak se stavte ke mě domů! Zvu vás :-) Mějte se krásně, Veru.

Letní blogerská inspirace na ZOOT

Letní blogerská inspirace na ZOOT

Soutěž o tyčové mixéry Sencor

Soutěž o tyčové mixéry Sencor