Tak trochu jiná Nerfka

Tak trochu jiná Nerfka

Dnešní článek je pro maminky všech chlapečků, menších i těch větších. O pistolích Nerf jistě slyšela každá z nás. Já se pistolím a podobným "hračkám" bráním zuby nehty. No a to se pak Lukášek vrátí odněkud z prázdnin a přiveze si regulérní pistoli Nerf a vůbec nechápe, proč hýkám, jsem hysterická a nemám z novinky radost?!? Ovšem Nerfku, kterou vám chci představit dnes jsem pořídila já Lukáškovi k svátku. Je to kombinace pistole, autíček, ramp a překážek :-) žádné náboje, jen speciální pěnové autíčka. 

Nerf Nitro Motofury Rapid Rally

Užijte si nový rozměr zábavy s novým motorizovaným Nerf Nitro! Vystřelte z blasteru autíčko a sledujte tu jízdu! Autíčka létají vysoko, daleko a extrémně rychle! Nastavte si svou vlastní dráhu s příslušenstvím, které je dodáváno s blasterem. V balení je 9 speciálních pěnových autíček. Všech 9 autíček se vejde do zásobníku, ze kterého se automaticky plní do hlavně. Stačí nastartovat motor a pálit! 

IMG_5685 2.jpg
IMG_5691 2.JPG
IMG_5692 2.jpg
IMG_5698 2.jpg
IMG_5689 2.jpg
IMG_5700 2.jpg

Hračka je doporučovaná pro děti 5+, ale i čtyřletý Lukášek pochopil její princip ihned. Není to totiž vůbec těžké, sám si naplní zásobník, sám míří i střílí. Dokonce se tahle hračka líbí i strýčkům :-) Autíček v sadě je 9 a můžete si i další přikoupit, což se mi líbí a tyhle ještě pořídím. Připravte se, že vaše domácnost bude doslova zaplněna pěnovými autíčky. Pokud vám tahle sada přijde hodně velká, jsou i menší varianty a podle mě na stejném principu, např Nerf Nitro Flashfury Chaos

Jelikož já nezachytím, jak autíčka vypálí z pistole, tak pro představu mrkněte na odkaz níže, já jsem si zmapovala všechny tipy Nerf Nitro, než jsem jednu vybrala :-)

Hektický svět

Hektický svět

Hurá, jsem v polovině cesty

Hurá, jsem v polovině cesty