Sváteční den v Dinoparku

Sváteční den v Dinoparku

Dnes jsme strávili krásný sváteční den v Plzni, vyrazili jsme ihned po snídani směr Dinopark. Chtěli jsme omrknout v čem je ten plzeňský jiný než ten pražský :-) Jelikož jsme netušili, že je to spojené se ZOO, tak jsem prošli i ji. Vyšlo nám krásné počasí. Lukášek byl sladěn do barev podzimu a slušelo mu to i mezi dinosaury, tudíž bude dnešní článek také outfitovým článkem, kde vám představím novou slovenskou značku MIRAU. Zpět k našemu výletu. Když jsem v létě psala o našem pražském dinoparku (článek si můžete připomenout ZDE), tak jsem od vás měla krásnou zpětnou vazbu, kde jste mě zvali za plzeňskými dinosaury :-) Když jsme si včera říkali, co dnes asi podnikneme, navrhla jsem Plzeň a kluci mi to schválili :-) Zaparkovali jsme dole u ZOO, tudíž jsme si ji také prošli a došli jsem i do horní části, kde byl dinopark. Co mě naprosto dostalo a okouzlilo v ZOO? Na volno pobíhající lemuři, to u nás v Praze fakt nemáme a byl to super zážitek!!! Dominantní byl i lev a bizoni. Pak se nám hodně líbil tank - hlavně klukům. ZOO je moc pěkná, přišlo mi to hodně propojené i s botanickou zahradou, ale omlouvám se všem plzeňským čtenářkám, tak trochu se mi naše pražská líbí víc. ALE! Ten dinopark máte samozřejmě pěknější, je to hlavně i tím, že jsou dinosauři v přírodě a ne na střeše obchodního domu mezi výškovými budovami. U dinosaurů máte velké dětské hřiště (v Praze máme hřiště také, ale za plotem), dále více zábavných aktivit pro děti, například při házení míčků do dinosaura se Lukášek skvěle zabavil. Snad mi tím odpustíte, že jsem ze zoo úplně nepadala na zadek... Aby to nevypadalo, že na pražskou ZOO nic nemá, tak Lešná ji hodně konkuruje (tu jsme navštívili na závěr prázdnin-můžu o ní také napsat).

Více o MIRAU: 

Firma Mirau vznikla v roku 1997 a jej hlavnou ideou, bolo priniesť na slovenský trh nielen kvalitu, ale hlavne iný pohľad na detskú módu, podškrtnúť ju výrazným slovenským štýlom, doplniť detskú módu novými druhmi materiálov, svojskými doplnkami, výraznými a netradičnými aplikáciami... Mirau je štýl, ktorý má čo povedať mladým mamičkám nielen na Slovensku. Jednoducho zabudnime tak trochu na praktickosť a nechajme sa zľahka unášať fantáziou, veď móda je zábava a deti sú jej neodmysliteľnou súčasťou.

Nyní pár řádků k outfitu. Již několik dnů mám doma nové věci od MIRAU, sledovala jsem je měsíce, než jsem udělala první objednávku. A jak to již u mě bývá zvykem, vždy objednám rovnou nějaký komplet - tepláky, mikina, triko a také čepici a nákrčník. Tentokrát jsem si ale řekla, dost bylo černé a šedé a zaexperimentovala jsem! Zvolila jsem khaki barvu a ve výsledku si myslím, že to Lukáškovi moc sluší :-) Prostě podzimní khaki chlapeček. Všechny materiály jsou příjemné, zpracování je velmi precizní, vše je moderní a in i pro nás dospělé. Co se mi moc líbí, že dámy z MIRAU chtějí vědět míry dětí, prostě se chtějí vyvarovat tomu, že by něco nesedělo a měly se měnit velikosti - za to dávám velký palec nahoru. Nové boty PUMA jsem koupila do školky, jsou celé černé a hlavně na suchý zip (odkaz níže), což si myslím ocení i paní učitelky :-) Opět jsem je pořídila na svém oblíbeném eshopu Spartoo.cz.

Triko, tepláky, mikina, nákrčník, čepice - MIRAU; Boty - Puma

Tohle byl náš sváteční den, byli jsme všichni tři spolu :-) Jak jste se dnes měli vy? Doufám, že jste byli také se svými nejbližšími někde v přírodě na čerstvém vzduchu. My nyní koukáme na Jurský park, jelikož to vypadá, že dinosauři Lukáška vážně baví. A mě čeká, že se budu muset naučit jejich jména, zatím znám jen Tyranosaura Rexe (stejně jako v létě :-D), mrknu se po nějaké zajímavé knížce třeba. Pokud vás nějaká napadá, pište. Dnes se loučím, mějte krásný sváteční večer, my otevíráme burčák, V.

Mamiee samolepky + SOUTĚŽ

Mamiee samolepky + SOUTĚŽ

Veru outfit no. 5

Veru outfit no. 5