Surf prací přípravky

Surf prací přípravky

Máme zde pátek a s ním i testovací článek. Máte rádi prádlo nejen dobře vyprané, ale také krásně voňavé? Líbí se vám, že má vaše vyprané prádlo dlouho příjemnou vůni? Tak je dnešní článek právě pro vás :-) Již několik týdnů doma peru pracími prostředky Surf, dostala jsem hned tři varianty -  klasický sypky prášek na praní, tekutý prací gel nebo ve formě moderních gelových kapslí. Jedno vám prozradím ihned a to rovnou o všech třech variantách, jejich VŮNĚ JE DOKONALÁÁÁ  a voní mi jimi celá místnost, kde pračku mám a nejen ta - hlavně jde o voňavé prádlo! Světoznámý expert na praní, oblíbená značka pracích přípravků Surf, z nichž se mohou spotřebitelé těšit již na mnoha místech světa, se letos dostala i na český trh. Surf přistupuje k praní prádla jinak. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, který vznikl z mýdlové pěny, přináší do každodenního života více radosti a potěšení.

Surf Color, tedy růžová varianta Tropical Lily & Ylang Ylang a fialová varianta Iris & Spring Rose, jsou určené pro barevné prádlo. Oba druhy skvěle odstraňují nečistoty a navíc chrání intenzitu barev vašich módních kousků. Vůně přípravků na praní v růžovém balení je inspirována podmanivými květinovými tóny, fialová řada se naopak honosí okouzlujícím kořenitým aroma.

Pro zářivě bílé prádlo je potom určena varianta Surf White ve světle modrém balení. Vůně Orchid & Jasmine si vás získá pro své intenzivní ale přesto nevtíravé ovocné podtóny. Obsahuje složky, které vaše bílé prádlo doslova rozzáří.

Vy co mě sledujete déle, tak víte, že nedoporučuji nic, pod co bych se nemohla podepsat. Surf a jeho výrobky mě nadchly. Co teď hodně doma používám jsou prostředky, které bělí, tudíž bělící prací prášek u nás vede, mám velké množství bílých košil a fakt si potrpím na tom, ať jsou zářivě bílé. Což Surf splňuje. Prací prostředky na barevné prádlo jsou dokonalé, například vůně ručníku, povlečení a Lukáškových mikin je skvělá. Miluji, když mi někdo z okolí řekne, že Lukášek krásně voní, i já k němu mnohem více čuchám a ňuchňám ho... Znáte prací prostředky Surf? Pokud ne, vážně je zkuste. Mějte krásný provoněný pátek, Veru.

Ještě vám sem dám moc milou reklamu, podle které vás hned trkne, že jste o Surfu již slyšely v TV spotu :-)

Domestos pro školy a školky

Domestos pro školy a školky

Mamiee samolepky + SOUTĚŽ

Mamiee samolepky + SOUTĚŽ