Spotřebované krémy na dovolené

Spotřebované krémy na dovolené

Dnes recenze na krémy, které jsme používali na dovolené. Víte co je vtipné? Znám blogerky, které krémy hodnotí aniž by je použily :-D asi kouzelnice. Poučena z dovolené v Abu Dhabí, kam jsem zapomněla vzít opalovací krémy a krémy po opalování jsem tentokrát přípravu nepodcenila. V Abu Dhabí byl problém krémy sehnat, sehnaly jsme jen faktor 60 a když jsme chtěli nižší, tak si zdejší lidi klepaly na čelo :-D Tudíž jsem krémy pro nás i pro Lukáška pořídila s předstihem a byla jsem za to ráda. Moc mě láká se více seznámit s kosmetikou Sebamed, konečně jsem mohla otestoavt. Nivea produkty jsem si donesla jako cenu z MAMAblogerky roku a SUN cream produkty jsem dostala v rámci soutěže, která na blogu probíhala. Jelikož jsme využili na naši desetidenní dovolené všechny výrobky, tak vám je níže popíšu. Nečekejte kritiku, mě nadchly všechny.

Dětský opalovací sprej faktor 50 jsme využívali denně x krát. Ráda manipuluji se sprejem, baví to i Lukáška a cítil se moc důležitý, když se mohl sám nastříkat a já mu pomáhala rozmazávat. Sprej nezanechává bílé stopy a to mám ráda. Lukášek po nanesení této ochrany nebyl ulepený. Více odborných informací o dětském spreji ZDE. Opalovací mléko s faktorem 30 mě zaujalo protože poskytuje vysokou ochranu a působí jako efektivní prevence spálení pokožky. Tímhle krémem jsem se mazala první dny na dovolené, přijela jsem tam úplně bílá, první slunce. Více o mléku ZDE a moc se mi líbí i sprej ZDE. Péče po opalování je pro mě důležitá a poctivě se vždy mažu. Balzám po opalování chladil a to např na spálenější části těla působí moc příjemně. Tenhle výrobek jsme spotřebovali úplně celý. Rychle se vstřebává, krásně voněl. Více o balzámu po opalování ZDE.

Dětský krém 50+ a Opalovací krém 30 pro mě jsou absolutní novinka. Zaujal mě jejich vzhled, velikost a aplikace přes pumpičku. Oba dva typy krémů pro mě a pro Lukáška jsou super. Baví mě hlavně jejich velikost, když jsme cestovali po Itálii netáhla jsem mega velké a těžké balení krému, ale maximálně jsme si vystačili s touhle formou. 30 faktor nosím v kabelce i teď v Praze. Krémy splňují všechny mé požadavky - faktor, vstřebávání, voděodolnost, vůně, aplikace ;-)

Jedno z MUST HAVE na dovolenou je vždy Panthenol. Léta praxe a zkušeností ;-) znáte to? Letos jsme vyrazili s tímhle tělovým mlékem s Panthenolem. Občas jsme ho s mužem používali, i přesto že jsme se teda totálně nesežehnuli, ale např mé čelo vidělo sluníčko po čtyřech letech (jak nosím teď ty vlasy nahoru a dozadu, když jsem měla patku tak jsem čelo chránila) a šlo to znát. Takže jsem na něj Panthenol používala. 

Nivea výrobky jsou známe a mají obrovskou nabídku. Ovšem chladivý neviditelný sprej na opalování jsem držela v rukou poprvé. Tenhle sprej jsme používali až jsme cítili, že se již nemůžeme spálit. Ochrana 20 je nízká. Holky, ale bylo to vážně moc příjemné, většinou jsme sprej na sebe aplikovali doma, byl studený a chladivý efekt nás vždy pobavil :-D brrr až z toho byla zima. Sprej nemastí a to vidím jako plus. Doporučuji! My jsme ho spotřebovali po třech dnech s mužem a já si ho 100% koupím zase. SOS mléko po opalování jsem pro vás doma nafotila, ale na dovolené jsem ho nepoužila. Opět je s chladivým efektem. 

Hned bych se do Toskánska vrátila... Vůbec by mi nevadilo být zmaštěná od hlavy až k patě :-) sice je i v Praze krásně, ale já nejsem člověk co by léto trávil na koupalištích... Napište mi zdali výrobky, které jsem vám popsala znáte a mě zajímá co používáte vy? Na co se díváte například když krémy kupujete? Těším se na vaše komentáře, Veru.

Toskánsko 2016

Toskánsko 2016

Míša na Zoot (u)

Míša na Zoot (u)