Společná lekce na longboardu a pennyboardu

Společná lekce na longboardu a pennyboardu

Veru zase něco napadlo :-) Jelikož mám doma dva akční muže, které baví sport, tak jsem je jednoho dne překvapila. Objednala jsem nás na Kurz longboardu a pennyboardu pro děti i dospělé, měli jsme soukromého lektora, který s námi měl trpělivost a naučil nás něco nového. Opět jsme nikdo z nás nevěděli do čeho jdeme a šli jsme do parku hodně opatrně, já téměř po špičkách, abych kluky nějak neznervóznila. Opět se opakovala situace, že jdeme do něčeho nového, neznámeho... Kurz jsem objednala přes Slevomat.cz, byla jsem po pár telefonátech přepojena na našeho lektora Petra, se kterým jsem domluvila setkání u nás na Ladronce, v neděli dopoledne. Moc děkuji Petrovi, že byl ochotný na Ladronku přijet (kurzy se běžně provádí ve Stromovce, ale věřím, že vždy se dá vše dohodnout). A jak takový soukromý kurz probíhá? To vám popíšu níže...

IMG_2349.jpg
IMG_2357.jpg

Jako první jsme se seznámily s našimi longboardy a pennyboardem. Určitě zde musím zmínit, že na kurz si musíte donést své vlastní longboardy/pennyboardy, my děkujeme našemu rodinnému příteli za zapůjčení. Lukášek má svůj penny doma již dlouho, dyť jeho tatínek je prodává na svém eshopu po stovkách, stejně tak zde můžete sehnat longboardy. Lektor nám popsal, kde je přední čast (já to netušila), jaký typ koleček máme, ukázal nám postoj, představil základní techniky jízdy vpřed, jak udržet rovnováhu na longboardu, jak se brzdí, apod. Vše vypadalo tak nějak snadněji, než jaká byla realita...

IMG_2360.jpg

To asi nemusím ani představovat, ale u Lukáška pro nás byla na prvním místě bezpečnost - chrániče a přilba...

IMG_2351.jpg
IMG_2377.jpg

Po teorii následoval trénink :-) Můj muž mě strašně překvapil tím, jak mu to šlo a šel do toho se zapálením, odvázal se a zavzpomínal na "mládí", kdy jezdil na skejtu, což jsem vůbec nevěděla a bylo to milé. Lukovi to šlo parádně, po dvouhodinnovém tréninku se vážně zlepšil. Já jsem paní opatrná, ale myslím si, že mi to šlo také. A malej Lukášek, ten si to doslova užíval, Petr mu věnoval maximální pozornost a péči. X krát s ním objel oblouk v našem parku a upřímně ho chválil. Lukášek je super, vnímá teorii a pak se to nebojí použít. Ten přesně ví, jak to funguje, jak se přenáší váha, jak to zatáčí!!! 

IMG_2354.jpg
IMG_2380.jpg
IMG_2417.jpg

A jaký byl náš progres? Minimálně ten, že do parku jsme těžké longboardy nesly v rukách a domů jsme dojeli již na zmíněch longboardech!!! Což si myslím, že je bomba. Důležité je trénovat, trénovat a tím se zdokonalovat. Člověk musí mít respekt, ale taky se musí trochu odvázat. Za mě i za kluky to bylo báječné dopoledne, byli jsme všichni tři nadšení a já jsem v očích svých kluků zase o chlup lepší maminkou a odvážnější ženou :-)

IMG_2382.jpg
IMG_2420.jpg

Tak schválně co si o takovém kurzu myslíte? Je jedno, že to není náš životní styl, nejdůležitější to dopoledne bylo, že jsme byli všichni tři spolu. Máme společné zážitky a to se počítá, to je pro nás nejvíc. Doma na zadku umí sedět každý! A já se těším, na další aktivitu, kterou spolu zažijeme a již mapuji nabídku Slevomatu, v sekci Rodina a děti, nyní trávím opravdu hodně času. Mějte se krásně, V.

Kurz jsem objednala ZDE.

Proč mě baví Slevomat + Soutěž o vstupenky

Veru a její kudrnatá hříva

Veru a její kudrnatá hříva