Soutěž o tyčové mixéry Sencor

Soutěž o tyčové mixéry Sencor

!!!SOUTĚŽ UKONČENA!!!

Mám pro vás další krásnou soutěž! Dnes můžete soutěžit o tyčové mixéry Sencor Pastels Collection. Myslím si, že tyčový mixér by neměl chybět v žádné domácnosti (pokud máte doma dítě, tak již možná nějaký máte). Když si vzpomenu kolik jsem toho rozmixovala, když jsem začínala dávat Lukáškovi příkrmy! Super vychytávka, díky mixéru si můžete udělat i oblíbené smoothie, tenhle super výkonný mixér si poradí se vším i s kostkami ledu a to se může s blížícím se létem hodit do drinků :-) Soutěžit můžete o PĚT kusů tyčových mixérů, vybírat si můžete z celé pastelové kolekce, která je k vidění ZDE. Vlastnosti tyčového mixéru vám popisuji níže... 

Kvalitní motor se 6letou zárukou. Tyčový mixér má vydržet dlouho. Velmi dlouho. Jeho výdrž a spolehlivost ovšem závisí na kvalitním a silném motoru. My jsme si motorem osazeným do tohoto tyčového mixéru natolik jisti, že vám na něj poskytujeme 6 let záruku.

Elegantní bajonetový systém přichycení. Bajonetový systém připojení příslušenství představuje velmi praktický systém připojení příslušenství, který umožňuje tu nejjednodušší manipulaci s příslušenstvím, které ale velmi dobře a stabilně drží.

Nejtenčí ruční mixér na celém světě. Průměr pouhých 42 mm. Díky ergonomickému držadlu a štíhlému provedení je velmi příjemný do ruky. Plynulá regulace otáček zaručuje ideální rychlost pro jakoukoliv surovinu. Velmi výkonný motor 400W motor se 6 letou zárukou.

Nastavitelná rychlost. Komfortu práce s tyčovým mixérem svědčí systém postupného nabíhání otáček. Tím, že začnete mixovat na nižší rychlost a postupně přidáváte až do rychlosti maximální, naprosto zabráníte rozstřikování surovin mimo nádobu, do níž jste mixér ponořili. Postupným zvyšováním rychlosti si také můžete ověřit, jaké otáčky se hodí pro různé mixované suroviny – velmi rychle se tedy dokážete přizpůsobit každé situaci, jakékoli tvrdosti i struktuře.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Co by jste tyčovým mixérem připravovali? A jaká barva se vám líbí nejvíce?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena 7.6.2016 ve 20:00 hodin. Vítěze vylosuje Lukynek (pokusím se natočit video z losování) a 8.6.2016 dopoledne vyhlásím vítězky. 

Těším se moc na vaši účast v soutěži! A pokud již doma takového mazlíka máte, tak budu moc ráda, když mi napíšete jak moc s ním jste spokojené :-) A neváhejte se do soutěže také zapojit, vyhrajte mixér např pro vaši maminku i babičku! Mějte se krásně, Veru.

!!!SOUTĚŽ UKONČENA!!!

Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso

Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso

Třetí narozeniny

Třetí narozeniny