Soutěž se Sebamed

Soutěž se Sebamed

Blíží se DEN KŮŽE, který se má více dostat do podvědomí veřejnosti. Já jsem si pro vás připravila dnešní článek, kde vám celou akci více představím a jako bonus pro vás mám tři balíčky plné kosmetiky sebamed.

Den kůže každoročně připadá na 5.5. Proč právě toto datum? Tento den byl vybrán pro podobnost s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5. Značka sebamed se ke Dni kůže připojuje již po osmé a na oslavu tohoto data připravila pro své zákazníky speciální nabídku. Po celý týden, od 1. do 7. května je ve vybraných lékárnách, internetových lékárnách a na e-shopu Kupkosmetiku.cz možné zakoupit produkty sebamed s 50% slevou. Jelikož mottem značky sebamed je: „Pouze zdravá pleť je krásná“, chceme podpořit Den kůže výhodnou nabídkou a připomenout tak důležitost správné péče o pokožku.

E-shop KupKosmetiku.cz mi pro vás věnoval tři balíčky plné kosmetiky sebamed. Nafotila jsem pro vás obsah jednoho výherního balíčku, balíček je doslova nabitý skvělými výrobky, které vám ve stručnosti popíšu níže...

Zdravá pokožka má již od dětství mírně kyselé pH, proto hovoříme o kyselém ochranném plášti pokožky, který nás chrání před vlivem patogenních mikroorganismů a bakterií. Pokud dojde k narušení pláště, například používáním nevhodných mycích prostředků nebo příliš častým mytím, pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu, které je však ideálním prostředím právě pro patogenní organismy. Pokud dojde k narušení kyselého pláště pokožky používáním klasického mýdla obsahujícího alkalické složky (běžné má pH zhruba 12), trvá obnova na hodnotu pH 5,5 u zdravého jedince zhruba tři hodiny, u dětí a starších lidí je tato doba ještě delší. A čím déle tento proces trvá, tím vyšší je riziko poškození pokožky. V ohrožení jsou také lidé se sklony k atopickým ekzémům, s velmi suchou pokožkou či alergici, kteří by měli výběru mycích prostředků věnovat zvýšenou pozornost. U citlivé i normální pleti je vhodné postarat se o její hydrataci po mytí vhodným krémem, aby byl doplněn tukový filtr pokožky. Většina žen věnuje tuto péči pleti obličeje, neměli bychom však zapomínat na ruce a pokožku celého těla, především na místa se sklonem k vysušování jako jsou lokty či kolena.

Proto mají produkty značky sebamed kyselé pH 5,5 a tím nenarušují ochranný kyselý plášť. Pokožka tak zůstává silná a plní svou základní funkci, tedy bariéry před nebezpečnými vnějšími vlivy a zůstávala krásná a bez podráždění. Sebamed nabízí produkty pro mytí i péči o pokožku včetně deodorantů, šamponů a speciální řady pro problematickou i suchou pleť. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich pleť zůstala mladá a krásná, nabízí řadu s obsahem Q10. Zkrátka portfolio, z kterého si vybere každý.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Proč vychází každoročně Den kůže na 5.5.?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v pondělí 1.5.2017 ve 20:00 hodin. Následující dny zmíním na FB tři výherce balíčku sebamed.

Nabídka sebamed je veliká a byla by škoda nevyužít akce 50% sleva z původní ceny, která bude v týdnu od 1. do 7. května. Já si určitě objednám své oblíbené výrobky, také mě láká zkusit jejich deodorant... Znáte výrobky sebamed? Já jsem byla v létě i hodně spokojená s jejich opalovacími krémy. Snad se vám dnešní článek se soutěží líbí a zapojíte se. Mějte se hezky, V.

Více informací naleznete na  www.denkuze.cz a www.sebamed.cz.

Veru a její malé radosti č. 2

Veru a její malé radosti č. 2

SOUTĚŽ o dva balíčky Pharma Future

SOUTĚŽ o dva balíčky Pharma Future