SOUTĚŽ s Puressentiel

SOUTĚŽ s Puressentiel

Před pár týdny jsem byla pozvaná na tiskovou konferenci, byla to příležitost, kde se nová značka Puressentiel uváděla na český trh. Značku přijeli představit majitelé společnosti, tudíž měla tiskovka o to příjemnější atmosféru díky francouštině (byl tam i překladatel pochopitelně). Já jsem navštívila již desítky tiskovek, ale z téhle jsem odcházela totálně nadšená! Akce se konala v mém oblíbeném hotelu The Grand Mark, zde je záruka, že prostory budou velké a okouzlující, byl zajištěn výborný catering a také zde byl program, mohli jsme si sami něco vyrobit. Buď nějakou antiage péči na pleť, anebo olej do koupele. Já jsem zvolila druhou možnost. Upřímně jsme se s kamarádkou/blogerkou Lucií zabavily. Představte si to - pipety, zkumavky, míchátka, přesné počítání kapiček, důkladné míchání, přelévaní... Za mě super relax!!! Dlouho jsem na žádné akci nezažila, že bych se tak dobře zabavila. Chválím organizátory akce, mnozí by se od vás mohli učit.

O Puressentiel jsem vám již psala ZDE, doporučuji si článek připomenout a přečíst, v článku jsem chválila jejich TOP výrobek a to Čistící sprej s 41 esenciálními oleji, který jsem pro vás zajistila do soutěže a to hned 5x. U nás se v používání pokračuje i nadále, stříkám pravidelně každé ráno i večer, nejvíce u Lukáška v pokojíčku a v naší ložnici...

Puressentiel má v nabídce desítky produktů, díky kterým podpoříte své zdraví, krásu a svou pohodu. Dnes budeme soutěžit o TOP výrobek (pro mě určitě) a to o Čistící sprej s 41 esenciálními oleji. Nyní detailnější info k výrobku:

Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace v domácnosti, znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech, v autech apod.

41 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ
100% PŘÍRODNÍ PŮVOD
PROKÁZANÁ ÚČINNOST
PROTI BAKTERIÍM – VIRŮM – PLÍSNÍM
PRODUKT AROMATERAPIE

EOBBD esenciální oleje

Esenciální oleje a bioalkohol: 100% přírodní původ – Bez barviv – Bez konzervantů – Bez syntetické parfemace

Zatočte s bakteriemi, viry, mikroskopickými plísněmi, nepříjemnými zápachy apod. Redukuje zdroje kontaminace. Tento produkt likviduje bakterie, viry, mikroskopické výtrusy hub, nepříjemné zápachy apod. Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminace (ložnice, dětské pokoje, vlhké místnosti, koupelny, kuchyně apod.), znečištěný nebo zakouřený vzduch, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech, v autech apod.

POUŽITÍ: Roztok sprejujte do vzduchu: 6 až 8 střiků (3 až 5 ml) do každého rohu místnosti, kterou chcete vyčistit, a to několikrát denně, zejména pak večer před odchodem do postele. Tento produkt lze aplikovat na koberce, povlečení i na jiné povrchy (nejdříve si to vyzkoušejte v malém množství). 

SLOŽENÍ: Kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, tymián, tea tree, tymián, sporýš a libavka.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Napište mi aspoň jeden důvod, proč se čistící sprej používá?!? Nápovědu máte o pár fotografií výše :-)

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena na Velikonoční pondělí 17.4.2017 ve 20:00 hodin. Následující dny zmíním na FB pět výherců.

Tiskovku jsem si užila s kamarádkou Luckou alias @lucie.wink na Instagramu

Tiskovku jsem si užila s kamarádkou Luckou alias @lucie.wink na Instagramu

Ráda bych v záběru poděkovala za to, že jsem mohla být přítomna na tiskové konferenci, dále za věnované produkty do soutěže, jsou to hodnotné ceny a moc si toho vážím. Nyní se milé čtenářky moc těším na vaši účast v soutěži, věřím, že nejsem jediný člověk, kterému záleží na čistším vzduchu ve vlastní domácnosti. Mějte krásný týden, Veru.

Puressentiel můžete online nakoupit např. ZDE.

Fotografie - Everbay

Zimní dovolená 2017

Zimní dovolená 2017

Balzámy Blistex vyhrávají

Balzámy Blistex vyhrávají