Soutěž s Pharma Future

Soutěž s Pharma Future

Mám tady pro vás další soutěž, tentokrát mi firma Pharma Future darovala tři tašky plné dárků a skvělých produktů pro vás. Jelikož vím, že máte soutěže moc rády, tak jsem na krásnou spolupráci kývla. Co v taškách je? Najdou se v ní produkty, které se budou hodit všem členům domácnosti - mamince, tatínkovi i dětem :-) a balonek? Ten můžete dát domácímu mazlíčkovi. Níže vám výrobky a obsah tašek více představím...

Pro maminky a dcery se jistě vždy hodí mycí gel Pro Intim. Jemný a pečující gel pro mytí intimních partií. Obsahuje BioEcolii®, látku, která napomáhá udržení vaginální mikroflóry a optimálního pH intimních partií. Spolu s ostatními složkami zajišťuje antimikrobiální účinek. Nezpůsobuje následné podráždění a omezuje svědění podporuje prevenci recidiv zánětů a kvasinkových infekcí v intimních partiích. Dále krém Pro Intim pro regenerační péči a zklidnění pokožky intimních partií. Obsahuje BioEcolii®, látku, která napomáhá udržení přirozené mikroflóry a zklidnění pokožky po podráždění. Vhodný pro použití: po holení, po depilaci, při pocení, po koupání, při jiném podráždění.

Celá rodina využije opalovací krém SUN cream 30 SPF/UVA. Voděodolný opalovací krém, ochranný faktor 30 - silná ochrana, snadno roztíratelné, dermatologicky testováno, hypoalergenní složení, ochrana kůže před poškozením UVA a UVB zářením (testováno in-vivo i in-vitro), ochrana před vznikem pigmentových skvrn, ochrana před předčasným stárnutím pokožky a bez parabenů a BMDBM (Butylmethoxydibenzoyl methane). A tělové mléko s Panthenolem? To se hodí vždycky! Ano, je lepší se nespálit, ale mít ho sebou na dovolené se vždy hodí. Tělové mléko s 10% D-panthenolu a Yogurtem, Mandlovým olejem a vitaminem E. Lehké výživné tělové mléko příjemné svěží vůně s hydratačním účinkem.

V igelitce je i dětský výživný krém Baby. Je jemný, pečující a vyživující dětský krém na obličej i tělíčko s extraktem Aloe vera, měsíčku lékařského, D-panthenolem, vitaminem E a bambuckým máslem (máslo Karité, Shea butter).

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Buď fanouškem FB profilu Pharma Future
  3. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  4. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  5. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Který výrobek vás nejvíce zaujal? A který by jste využily jako první?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena za týden 24.7.2016 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB tři výherce. 

Poslední fotečka je pro pobavení :-) Když fotím já, musí fotit i Lukášek. Je to můj asistent :-) Snad se vám soutěž líbí a zapojí se vás co nejvíce. Prosím dohlédněte na to, aby jste splnili veškeré podmínky soutěže! Těším se moc na vaši účast a komentáře. Mějte krásné léto, Veru.

Lukášek v Pise

Lukášek v Pise

Somat

Somat