SOUTĚŽ s NUXE

SOUTĚŽ s NUXE

!!! SOUTĚŽ JE  U K O N Č E N A !!!

Léto je za námi a naše pokožka si zaslouží péči i ve dnech následujích. A proto jsem pro vás připravila SOUTĚŽ o tři ikonické produkty značky Nuxe, které vaší pokožce a nejen jí poskytnou to nejlepší. Já se netajím tím, že Nuxe výrobky používám denně (krémy, oleje, parfém, atd.). Mám moc ráda typickou vůni těchto výrobků. Dnes a následující dny můžete soutěžit o zázračné oleje Nuxe Huile Prodigieuse ve velikosti 100ml. Unikátní multifunkční suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse obsahuje velké množství vzácných rostlinných olejů, které vaší pokožce dodávají hebkost a vláčnost. Zajišťuje bohatou výživu nejen pokožce, ale také vašim vlasům! Ty budou po použití nádherně lesklé, jemné a zdravě vypadající. Tento suchý olej se rychle vstřebává, čímž zajišťuje snadnou reparaci, hydrataci a zjemnění vlasů a pokožky...

IMG_2162.JPG
IMG_2135.jpg

Multifunkční suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse v sobě skrývá přes 98 % složek přírodního původu! Ochraňuje a regeneruje vaši tvář, tělo i vlasy v jednom kroku. Výsledkem je krásně provoněná a hladká pokožka, vlasy jsou dokonale posilněné. 

Tento bestseller značky Nuxe získal řadu prestižních cen!

Účinky:

 • zjemňuje a zvláčňuje
 • obnovuje komfort pokožky
 • poskytuje patřičnou ochranu
 • zanechává pokožku hladkou a krásně hebkou
 • vyživuje a zajišťuje vlasům lesk
 • dodává jemnou vůni

Složení:

 • vzácné rostlinné oleje (brutnák lékařský, japonská kamélie, arganový, mandle, lískový ořech, makadamia) – dokonale vyživují pokožku
 • dva typy vitaminu E – významný antioxidant, pomáhá chránit buněčné membrány a všechny prvky potřebné pro pokožku

Typ pokožky:

Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:

Aplikujte na tvář, tělo a vlasy. V případě použití na vlasy – aplikujte na suché vlasy, neoplachujte. Přípravek lze také použít při relaxační koupeli, stačí přidat několik kapek přímo do koupele.

IMG_2157.JPG
IMG_2150.JPG

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

 1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
 2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
 3. Kdo soutěž nasdílí veřejně, bude do losování zapojený 2x
 4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Znáte multifunkční suchý olej Nuxe? K čemu by jste ho nejčastěji používali vy -  na tělo, obličej, nebo vlasy? 

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v pátek 15.9. ve 20:00 hodin. V neděli 17.9. ve 20:00 zmíním na FB tři výherkyňě, které obratem kontaktuji.

IMG_2132.jpg

Snad se vám dnešní soutěž líbí a zapojíte se!!! Zasloužíte si ji a mám v plánu více soutěží zde na blogu a taky na Instagramu. Tentokrát jsou to ceny pro vás maminky a příště to bude pro vaše ratolesti :-) Děkuji Nuxe za ceny, které mi pro vás do soutěže venovaly. Brzy vám představím další Nuxe novinky, které právě testuji. Mějte se hezky, V.

!!! SOUTĚŽ JE  U K O N Č E N A !!!

 

Výsledky SOUTĚŽE s Nuxe

Výsledky SOUTĚŽE s Nuxe

Dva týdny od operace

Dva týdny od operace