SOUTĚŽ s NUK

SOUTĚŽ s NUK

!!!SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA!!!

A je tady další krásná soutěž, tentokrát pro vás mám dvě dokonalé kojenecké lahve NUK + dudlíky, které mi pro vás věnovalo FEEDO. V roce 2016 slaví NUK 60 let od uvedení svých produktů na německý trh. Od té doby se mnoho změnilo, ale jedno zůstalo stejné – a to je potřeba rodičovské lásky a pocitu bezpečí. A to, že rodiče chtějí svým dětem připravit co nejlepší start do života. NUK chce být dnes stejně dobrým partnerem těmto rodinám, jako jím byl před 60 lety. Proto je tu kojenecká láhev NUK First Choice+ a dudlík NUK Genius v módní stříbrné a zlaté barvě metalického vzhledu. Jak se sluší a patří na oslavu výročí.

NUK limitovaná edice Silver a GOLD, kojenecká láhev First Choice+, obsah 300 ml, dudlík Genius, velikost pro děti od 0 do 6 měsíců.

Popis:

  • 1× kojenecká láhev NUK First Choice z polyamidu (PA), velikost pro věk 0–6 měsíců, pojme 300 ml tekutiny
  • Silikonová savička ideální pro dětskou čelist, se středně velkým otvorem (velikost M) na mléčnou výživu, bez BPA**
  • 1× dudlík NUK Genius, s ideálním tvarem pro dětskou čelist, šetrný k zoubkům, extra plochý
  • Velikost pro věk 0–6 měsíců, bez BPA**
  • Exkluzivní prémiový design

Nejpřirozenější savička pro vaše dítě

Po mnoho let jsou kojenecké láhve se savičkami NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení.  Naše série NUK First Choice+ se ještě více přiblížila přírodě – umožňuje zdravý vývoj čelistí a dává dítěti pocit, jako by pilo z mateřského prsu.

Přirozeně a správně vytvarované pro čelisti dítěte

Speciální tvar typický pro savičky NUK je modelován podle mateřské bradavky při kojení. Ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka i čelistí. 

Měkká jako maminčino prso

Se svou novou měkkou zónou je silikonová savička lépe tvarována pro patro vašeho dítěte – pro přirozený pocit při pití.

Pomáhá zabraňovat kolice

Vylepšený systém proti polykání vzduchu při pití „Anti Colic Air Systém“ vytváří přirozený tok mléka, aby vaše dítě pilo uvolněně bez polykání vzduchu.

Klinicky testováno

Díky zvlášť přirozenému tvaru kojenci savičky NUK velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro kojence, kteří jsou současně kojeni a přikrmováni z láhve.*

Kojenecká láhev z lehkého, průhledného polyamidu:

Hygienická, s kvalitním vzhledem skla a příjemná v ruce Neobsahuje škodlivé látky, je absolutně bez zápachu a bez BPA** Díky extra širokému hrdlu se lahvičky snadno plní i umývají Mírné vytvarování umožňuje bezpečné uchopení a široká základna zlepšuje stabilitu při postavení na stůl Použitelné se všemi produkty NUK First Choice.

NUK Genius – dudlík pro zdravý celkový rozvoj

Rodiče, kteří vybírají dudlík pro své dítě, často sáhnou po dudlíku NUK Genius. Tento dudlík uspokojuje vrozenou potřebu dítěte sát a je uklidňující a příjemný. Děti aktivně sající svůj dudlík provozují důležité cvičení úst a čelistních svalů, které napomáhá zdravému vývoji jejich ústní dutiny. Typický tvar NUK byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a neustále prochází průběžnou optimalizací. Nyní se nám podařilo vytvořit tvar dudlíku NUK, který je naprosto ideální pro čelisti a ještě neškodnější pro dětské zoubky než dříve.

Optimální přizpůsobení

Povrch nového dudlíku NUK Genius je zvlášť měkký a dokonale se přizpůsobuje tvaru patra vašeho dítěte tím nejlepším možným způsobem.

Víc prostoru

Extra plochý dudlík poskytuje víc prostoru jazyku a lépe podporuje přirozené sací pohyby. Díky hladšímu přechodu mezi krčkem savičky a dudlíkem působí dudlík na vaše dítě ještě přirozeněji a známěji.

Méně tlaku na čelist a zoubky

Krček savičky dudlíku NUK Genius je ještě tenčí a užší pro minimální tlak na čelisti a zoubky. Silikon je průhledný materiál, který se snadno čistí a je zvlášť odolný proti vysokým teplotám. Lze ho vyvařovat, neobsahuje škodlivé látky, je bez zápachu a má hladký povrch.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Líbí se vám zlatá a stříbrná limitovaná edice od NUK? Komu by jste výhru věnovali?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 25.8.2016 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB dvě vítězky.

Věřím, že se vám dárky líbí, na závěr bych chtěla zmínit, že ve skutečnosti jsou dárky mnohem pěknější. Foťák tu reálnou stříbrnou a zlatou barvu moc dobře nezachytil. Těším se na vaši účast v soutěži. Mějte se krásně, Veru.

Foto: Olympus PEN E-PL7

!!!SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA!!!

Ostružinový hrnkový koláč

Ostružinový hrnkový koláč

Víkendová snídaně

Víkendová snídaně