Soutěž s Nespresso a KVFF

Soutěž s Nespresso a KVFF

Když se spojí Nespresso + Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech + Veru Harnol vznikne z toho ---> SOUTĚŽ! Dnes vám detailněji představím spolupráci Nespresso s Mezinárodním filmovým festivalem a v závěru článku se dočtete o co můžete soutěžit.

Nespresso již po třetí oficiální kávou filmového festivalu!

Že k sobě film a káva Nespresso neodmyslitelně patří, ví už každý. Dokazuje to i letošní spolupráce společnosti Nespresso s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech, jehož oficiální kávou se stává již třetí rok po sobě. 

Letos však přichází se zcela novým konceptem Nespresso Café, který dokonale podtrhne atmosféru celého festivalu a díky kterému se z každého šálku kávy stane ještě větší zážitek. Nespresso je zároveň oficiálním partnerem filmové sekce První podání.

Hlavním “stánkem” však bude moderní pop-up kavárna ležící v těsné blízkosti hotelu Thermal, při jejímž navrhování se tvůrci inspirovali luxusní designovou restaurací Nespresso z filmového festivalu v Cannes. Patrová kavárna o rozloze 150 m2 nabídne spoustu prostoru a možností, jak si užít svoji chvilku klidu s šálkem kávy. V jejím přízemí se mohou zákazníci posadit a odpočinout si v pauze mezi projekcemi, ostřílení filmoví fanoušci si zde mohou objednat kávu s sebou a vychutnat si ji cestou z Thermalu na další promítací místa. VIP lounge v horním patře Nespresso Café pak bude vyhrazena pro setkávání výjimečných hostů festivalu a zástupce médií.

V průběhu festivalu budou v Nespresso Café probíhat tematické bloky, během nichž budou představovány různé koncepty Fine Dinning ve spolupráci se špičkovými šéfkuchaři. Účast potvrdil například Marek Radisch z Kampa Group a další. Nespresso Café bude zároveň centrem akcí mladých filmových profesionálů zapojených do projektu První podání. Dále se v prostorách Nespresso Café počítá se zajímavými setkáními a rozhovory s režiséry, herci a dalšími filmaři, kteří v rámci programu festivalu představí svou tvorbu.

Nespresso je prémiový brand vyhlášený svými originálními designovými inovativními kávovary, výjimečnou Grand Cru kávou a exkluzivním servisem. Nespresso je ale také o sdílení jedinečných momentů a Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech vnímáme jako nejdůležitější kulturně společenskou událost v České republice. Na letošní rok jsem pro filmové fanoušky a další vzácné festivalové hosty přichystali spoustu překvapení, tím největším je zcela nový koncept Nespresso Café. Rádi bychom vytvořili unikátní prostor, kde se budou potkávat a relaxovat jak filmoví profesionálové, tak filmoví fanoušci, a navíc jen co by kamenem dohodil od shonu festivalu. Doufáme, že si k nám návštěvníci najdou cestu, budou se v kavárně cítit příjemně a budou se k nám po celou dobu festivalu rádi vracet,“ říká Andrea Petrová, marketingová manažerka Nespresso, a dodává: “Zároveň jsme rádi, že jsme po vzoru filmového festivalu v Cannes mohli prohloubit partnerství s MFF Karlovy Vary a zaštítit filmovou sekcí První podání, čímž se snažíme podpořit mladé talenty. To je jeden z našich cílů nejen v rámci České republiky, ale celosvětově.

Filmový festival v Karlových Varech je již několik desetiletí jednou z nejzásadnějších událostí celého roku, které je věnována pozornost nejen v České republice, ale na celém světě. Je akreditovaný organizací FIAPF, díky čemuž se řadí vedle dalších prestižních festivalů, jako jsou MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokyu.

Příspěvky s kávou Nespresso mohou návštěvníci filmového festivalu sdílet na sociálních sítích s hashtagem #nespressokviff.

O co dnes soutěžíme? Soutěžit můžete o tři ceny!

  • 2x lístek na film (jaký to bude doladíme s firmou Nespresso)
  • vstup do VIP Lounge (káva + drobné občerstvení)
  • 1x balení šálků Nespresso PIXIE

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napište o co máte zájem - hrnky, lístky na film, vstup do Nespresso Lounge
  5. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Jak moc je pro vás káva důležitá? Co při pití kávy prožíváte? Navštívili jste již někdy filmový festival v Karlových Varech? Lákalo by vás to?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena 29.6.2016 ve 12:00 hodin, hned poté budu losovat a vyhlásím výherce. 

!!! Prosím, zapojujte se do soutěže, jen pokud máte o výhru vážný zájem. Mrzelo by mě, kdyby ceny propadly... !!!

My máme s manželem filmový festival moc rádi, jezdíme tam již x let. Milujeme procházky, ochutnáváme prameny, já se cpu oplatky, děláme časté pauzy na kávičku a dodržujeme pitný (drinkový) režim. Také se kocháme známými tvářemi, špitáme si koho potkáváme. Letos vyrážíme rovnou na zahájení a to hned tenhle pátek. Budeme bez Lukáška, tudíž se těším, jestli zažijeme nějakou fajn večerní akcičku. Také plánujeme shlédnout aspoň jeden film :-) Uvidíme se tam s někým? :-) Těším se na vaši účast v soutěži.

Veru outfit no. 3

Veru outfit no. 3

Lactacyd

Lactacyd