SOUTĚŽ s KUTULU

SOUTĚŽ s KUTULU

Vždy když pro vás připravím nějakou soutěž, tak se těším, až věci odešlu k vám, ke šťastným majitelkám. Má to prostý důvod, z domácnosti se mi stává skladiště. Již není moc prostoru kam dárky schovávat, ukrývat, maskovat, občas je chráním vlastním tělem - hračky před Lukáškem, kosmetiku před mužem :-) Dnes pro vás mám jednu dokonalou labuť LABU v bílé barvě od české značky KUTULU. Společnost labuti dělal černý kůň NOXUS. Koník je náš a já jak se znám si k němu brzy objednám zase labuť, jak mi po ní bude smutno... Společnost mi doma dělala měsíc, než došlo na tuhle soutěž s KUTULU :-) Když hračky nesloužily ke hře, tak musím říct že dokonale zapadly do naší černobílé domácnosti jako dekorace.

KUTULU jsou české dřevěné hračky s příběhy pro děti dospělé,

kteří v dnešním světě hledají kvalitu i tradici...

O KUTULU:

Jsme tým designerů a přátel. Společně se snažíme o oživení české tradiční hračky výtvarné a řemeslné kvality. Chceme našim nejmladším přinést krásné hračky s příběhem a kulturou. Myslíme na zdravý životní styl a baví nás práce s přírodními materiály. Pro naše hračky jsou typické geometrické tvary a bukové dřevo. Hračky KUTULU splňují přísné bezpečnostní požadavky dané legislativou České republiky.

LABU - pohyblivá labuť ze série KUTULU. Otočení hlavičky způsobí převážení labutě, která se pak vesele pohybuje :-)

NOXUS - vznešený koník ze série HIPO. Černý kůň NOXUS má přírodní kolečka, jezdí jako drak a díky pevné konstrukci vydrží ledacos.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Líbí se vám hračky české značky KUTULU? Znáte tuhle značku? Sloužila by vám labuť LABU jako dekorace nebo jako hračka? 

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v neděli 14.8.2016 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB jednu výherkyni.

Neváhejte se podívat na eshop KUTULU, nabízí krom labutí, koníků i více druhů ptáčků v různých barvách. Já jsem měla tu čest se osobně sejít s majitelkou/designerkou/manažerkou Pavlou a skvěle jsme si spolu popovídaly. Já doslova vzhlížím k lidem, kteří mají talent, sny a své sny si plní. Pavli děkuji za dárky pro mě i pro čtenářky mého blogu. Krásný den a těším se na vaši účast v soutěži, V.

Foto: Olympus PEN E-PL7

Vyletněný JUUJ chlapeček

Vyletněný JUUJ chlapeček

Den šestý

Den šestý