SOUTĚŽ s Essence Bloggers

SOUTĚŽ s Essence Bloggers

!!!SOUTĚŽ UKONČENA!!!

Od června 2016 se na pultech objevuje nová trendová edice "blogers' beauty secrets", kterou pro Essence navrhly čtyři světové blogerky. Diana zur Löwen z Dfashion vytvořila paletku na cesty „touch up to go“. Palmira z Beautypalmira se soustředila na oči a sestavila paletku „vintage rose“. Mary Oliver z Strikeapose představila konturovací paletku na oči a obočí “shape & shadows” a Serena Verbon z Beautylab dala přednost bronzující paletce na léto „glow must go on“. 

Skvělé spojení: bloggerky a essence!

Paletka „touch up to go!“ a lak na nehty od Diany zur Löwen

Tato paletka je skutečně všestranná a šikovná na cesty. Tři oční stíny v odstínu světle fialové, hnědé a tělové, dvě tvářenky a pečující balzám jsou skvělými beauty pomocníky. Produkty můžeš i kombinovat - balzám a tvářenka dohromady vytvoří lesk na rty! Navíc v paletce najdeš malý duo aplikátor. Lak na nehty v odstínu 01 „be happy + smile" se semimatným efektem se k paletce krásně hodí.

Paletka „vintage rose“ a lak na nehty od Palmiry

Paletka „vintage rose“ od Palmiry nabízí oční stíny v bílém, růžovém a tělovém odstínu. Navíc uvnitř najdeš i oční linky a rozjasňovač pro dramatický pohled. Oční linky, stíny a rozjasňovač jednoduše naneseš přiloženým duo aplikátorem. Lak na nehty 02 „hello beautiful!“ s růžovým metalickým efektem skvěle doplňuje celý jemně růžový look.

Paletka „shape & shadows“ a lak na nehty od Mary

Mary preferuje kombinaci trendy očního make-upu a upraveného obočí. Proto paletka “shape & shadows“ nabízí vychytávky na oči i obočí. V paletce najdeš oční stíny, rozjasňovač, barvu a vosk na obočí. V paletce najdeš aplikátor a kartáček na obočí v jednom. Lak na nehty 03 „all eyes on me“ v trendy hnědém odstínu s matným „gumovým“ efektem skvěle doplní tvůj look.

Paletka „the glow must go on“ a lak na nehty od Sereny

Paletka pro rozzářenou pleť. Tři různé bronzery v teplých odstínech můžeš aplikovat samostatně nebo je můžeš smíchat dohromady a vytvořit tak originální look. Navíc uvnitř najdeš dva oční stíny s elegantním nádechem. Rozjasňovač zvýrazní rysy tvého obličeje a snadno jej naneseš přiloženým mini aplikátorem. Lak na nehty  04 „shine bright“ v tyrkysovém odstínu ti připomene léto.

Představení blogerek:

Diana zur Löwen – Dfashion

Její YouTube kanál sleduje 466 000 diváků a na Instagramu jí sleduje 300 000 fanoušků. Diana spravuje dva velice úspěšné kanály. Její YouTube videa jsou o nejnovějších trendech v oblasti módy, kosmetiky, jídla a životního stylu. Nabízí skvělé tipy na make-up a styling a má úžasné nápady. Čiší z ní spousta energie a je neustále v pohybu, takže má ráda praktické a přesto unikátní produkty.

Palmira - Beautypalmira

Palmira byla jedna z prvních essence blogerek, na Facebooku má přes 489 000 fanoušků a na Instagramu ji sleduje 21 000 diváků. Nabízí make-up trendy z Berlína a nedávno začala i s YouTube tutoriály. Je známá úžasným očním make-upem a svými recenzemi beauty produktů. Ve svém volném čase pracuje jako vizážista.

Mary - Strikeapose

Mary má na YouTube 4 800 diváků a na Instagramu 2 500 fanoušků. Je známá svým uměleckým talentem, který zúročuje ve své vlastní společnosti vytvářející animace, film a grafický design. Kráska z Anglie má ráda nail art a miluje módu. Svým fanouškům dodává spoustu inspirace a make-up trendů.

Serena - Beautylab

Serena inspiruje 165 000 fanoušků na YouTube a 87 000 na Instagramu. Veselá Holanďanka s indonéskými kořeny se neustále usmívá a své čtenáře zásobuje beauty radami, módními trendy i cestovatelskými tipy.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Bez jaké kosmetiky se v létě neobejdete?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena 23.6.2016 ve 20:00 hodin. Losování proběhne dopoledne 24.6.2016.

Balíčky mám čtyři, od každé blogerky jednu edici (paletka + lak), já určím jakou edici výherkyním zašlu. Prosím zapojujte se do soutěže jen tehdy, když máte o výhru vážně zájem. Po minulé soutěži se mi opět potvrdilo, že nemůžu nikdy pochopit, že někdo soutěží a pak o výhru nestojí... Mějte krásný den, Veru

!!!SOUTĚŽ UKONČENA!!!

Kosmetické novinky

Kosmetické novinky

Chupa Chups mánie

Chupa Chups mánie