Soutěž s Essence

Soutěž s Essence

Dnes pro vás mám po dlouhé době jednu soutěž. Mám pro vás čtyři balíčky, které daroval eshop KupKosmetiku.cz s kosmetikou Essence. Já mám tuhle značku moc ráda, například lakům na nehty jsem podlehla a jejich sbírka je více než veliká. Essence má krásnou zimní kolekci Winter? Wonderful! A o produkty z téhle kolekce můžete dnes soutěžit.

Tvářenka, stíny a štětec nejsou součástí výherních balíčků...

Tvářenka, stíny a štětec nejsou součástí výherních balíčků...

Co bude balíček obsahovat?

  • 3x krycí lak (The Crystallized, The Semi Matt, The Frosted)
  • 1x krycí lak se třpytkami (A Winter's Tale)
  • 1x pečující barva na rty (If kisses were snow-flakes)
  • 2x kajalová tužka (Eye candy, Cold as eyes)
  • 1x gumičky do vlasů

Laky mají krásné ledově chladné odstíny a nad lak se třpytkami jim dodá ještě větší pocit zimního ladění... Mě se s laky moc hezky pracuje, dávám si dvě vrstvy.  V balíčku budou laky The Crystallized (vlevo), The Frosted (nahoře uprostřed), The Semi Matt (dole uprostřed), A Winter's Tale (vpravo). Dále bude v balíčku pečující olej na rty,  dvě tužky na rozjasnění očí (růžová a bílá) a sada gumiček. 

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže o Essence kosmetiku zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol 
  2. Když budeš fanouškem FB profilu KupKosmetiku.cz budeš do soutěže zařazena dvakrát
  3. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo blog, stačí napsat Essence soutěž, Soutěžím s Essence; Mám ráda kosmetiku Essence; Cokoliv hezkého :-) a dále sleduji FB Kup Kosmetiku (pokud nesledujete, nepište to!)

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář pod foto. Soutěž bude ukončena za týden 9.3.2016 ve 20:00 hodin. Vítěze vylosuji ve čtvrtek 10.3.2016 dopoledne a hned poté vyhlásím vítězky.

Snad se vám soutěž líbí, mě zaujalo to, že pro vás mám čtyři balíčky! To znamená, že máte mnohem větší šanci balíček vyhrát. Těším se na vaše reakce, mějte se krásně, Veru.

Cupcake závislost

Cupcake závislost

Malý rapper

Malý rapper