Soutěž s D.minique

Soutěž s D.minique

!!!SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA!!!

Dnes pro vás mám soutěž o krásné šperky D.minique z jarní kolekce. Šperky jsou vyráběné s láskou a precizností. S Dominikou jsme již jednou soutěžily (vzpomínáte na CocoOriginalDesign?) o její šperk byl vážně zájem, tak doufám, že i nyní se vám soutěž bude líbit... Soutěžit můžete o tři náramky s ručně raženými iniciály (aby nedošlo k nedorozumění - losovat budu tři výherkyně a každá si může vybrat jeden kus náramku).

Nyní ještě pár slov a řádku k Dominice a jejím šperkům...

Veškeré šperky, které v nabídce můžete vidět, jsou vyráběné s tou největší láskou, protože právě šperky zaujímají v mém srdci speciální místo. Miluji chic delikátní styl a všechno, co se mého malého šperkového světa týče. 

Zlaté řetízky jsou vyráběny z takzvaného gold filled materiálu. Materiál je okem od zlata téměř k nerozeznání, velmi velkou výhodou je cena, která je ve srovnání s opravdovým zlatem opravdu velmi nízká. Gold filled materiál vypadá a obvykle se nosí stejně jako karátové zlato. Zlatý obal, který tvoří 14K zlato, je velmi odolný proti opotřebení a při normálních podmínkách nošení vydrží po celou dobu existence výrobku, včetně denního styku s vodou. Šperky stříbrné barvy jsou vyrobeny z porhodiovaného materiálu. V obchůdku najdete jednoduché šperky vhodné pro jakoukoliv příležitost.

Každý kousek je originál a vyroben s radostí a pro radost! 

S Dominikou pro vás máme tři náramky s ručně raženými iniciály.

Pojďte potěšit sebe, nebo své blízké a zapojte se do soutěže! 

Placička na náramku je z porhodiované mosazi, tudíž snese i občasný styk s vodou a má větší životnost než běžná bižuterie.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol a FB profilu D.minique!
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU (např jaké písmeno by jsi se nechala vyrazit a co by dané písmeno symbolizovalo...)

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena 10.5.2016 ve 20:00 hodin. Vítěze vylosuje Lukynek (pokusím se natočit video z losování) a 11.5.2016 dopoledne vyhlásím vítězky.

Určitě nahlédněte na eshop D.minique, je tam spousta krásných šperků. Moc hezky vypadají náramky i když je jich u sebe více... Já si brousím zuby na tenhle a samozřejmě si tam nechám vyrazit L. Snad se vám soutěž líbí a zapojí se vás co nejvíc. Mějte se krásně, Veru

!!!SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA!!!

SAVO na nádobí

SAVO na nádobí

Kurz první pomoci ve Feedo

Kurz první pomoci ve Feedo