Soutěž o vánoční balíček Phytomer

Soutěž o vánoční balíček Phytomer

Jestli něco daruji opravdu ráda, tak jsou to dárkové balíčky/kazety/sety. Podle mě jsou to hodně vděčné dárky pro všechny z rodiny, teď před Vánoci jsou dárkových balení plné regály. Já mám tu čest vám dnes představit dárkový set od Phytomeru, který obashuje hydratační sadu produktů. Já osobně Phytomer používám od odlíčení, masek, peelingů, olejíčků až po hydratační krém, který je i v dnešním balíčku. Dárkový hydratační set obsahuje hydratační krém, peeling pro šetrné ošetření , hydratační masku a ještě třpytivou toaletní taštičku, kterou můžete samostatně dále používat. Phytomer mi pro vás věnoval jedno dárkové balení v hodnotě 1160,- Kč.

HYDRA ORIGINAL (HYDRATAČNÍ KRÉM) - Poskytuje intenzivní a dlouhotrvající hydrataci, pokožku zanechává zklidněnou a viditelně zářivou. Vhodný pro normální až suchou pleť.

VEGETAL EXFOLIANT (ENZYMATICKÝ PEELING) - Velmi jemný enzymatický peeling, ideální i pro tu nejcitlivější pokožku.

HYDRASEA MASQUE (REHYDRATAČNÍ MASKA) - Pokožce dává dvojitou hydrataci a rehydratuje. Naplňuje pokožku hydratačními mořskými složkami a posiluje její schopnost odolávat stresu.

IMG_6332.JPG

Více o Phytomer kosmetice:

Společnost PHYTOMER je skutečný průkopník v oblasti mořské kosmetiky, učinila vědecký pokrok svým vůdčím principem. Vědci a vývojové týmy společnosti PHYTOMER již po 40 let objevují ty nejúčinnější mořské složky a vytvářejí kosmetické přípravky zítřka.

PHYTOMER je dnes jednou z mála kosmetických společností na světě, která ovládá mořskou biotechnologii a vytváří zcela nové a přirozené přísady pomocí vyspělých metod šetrných k životnímu prostředí.

Dále PHYTOMER dominuje především s novou generací přírodních a vysoce účinných mořských přísad šetrných k životnímu prostředí: Mořské exopolysacharidy (EPS), unikátní a nenapodobitelné přírodní cukry s revoluční kosmetickou aplikací.

IMG_6336.JPG
IMG_6333.JPG
IMG_6338.JPG

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí veřejně, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Máte rádi dárkové balení kosmetiky? Znáte kosmetiku Phytomer?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 14.12.2017 v 19:00 hodin. V pátek dopoledne zmíním na FB tři výherkyňě, které obratem kontaktuji.

IMG_6334.JPG

Phytomer má nádherné dárkové balení, mě okouzlilo i balení pro muže, anticelulitidní balíček a balíček relaxační koupel.  Vonnou svíčku jsem použila pouze na fotky, je moje vlastní, je dokonalá, pokud se vám líbí vzhledem, tak věřte, že se vám bude líbit i vůni, k sehnání je ZDE. Tak já doufám, že se vám dnešní soutěž opět líbí a že se do ní zapojíte. Mějte se krásně, loučí se Jěžíšek Veru

Děkuji Phytomeru za věnovaný balíček, potěšilo mě to.

Vánoce 2017

Vánoce 2017

Testování Ceresitu

Testování Ceresitu